پوستر جدیدترین قسمت فیلم STAR TREK با نام STAR TREK INTO DARKNESS لحظاتی قبل منتشر شد.

نکته ی خیلی جالب این پوستر شباهت آن با یکی از پوسترهای آخرین شاهکار کریستوفر نولان با نام Dark knight Rises میباشد که در پستی این دو پوستر را کنار هم قرار میدهیم و به شما نشان خواهیم داد.

اما داستان و جزئیات فیلم :
قسمت دوم این فیلم باز هم توسط جی جی آبرامز کارگردان مطرح سینما کارگردانی میشود و دو فیلمنامه نویس روبرتو اورچی و آلکس گورتزمن این فیلم را نوشته اند.
اما در داستان فیلم، از پرسنلی که در سفینه اینترپرایز کار میکنند درخواست می*شود سفر فضاییشان را تمام کرده و به خانه هاشان در روی کره زمین برگردند.

اما کاپیتان کرک با بازی کریس پاین تصمیم میگیرد کار خود را ادامه دهد و به به یک شکارچی بسیار قدرتمند انسان تبدیل خواهد شد و هدف اصلی او پیدا کردن فردیست که یک سلاح کشتار جمعی را حمل میکند و قصد ضربه زدن به بشریت را دارد.

به این ترتیب خدمه ی سفینه یا باید منتظر مرگ در زمین باشند و یا به کاپیتان کرک بپیوندند تا این فرد خطرناک به خواسته هایش که نابودی انسانهای زمین یکی از آنهاست نرسد.

زاخاری کوئنتو باز هم در نقش اسپاک ، زویی سالدانا ، آلیس ایوه ، سیمون پگ و کارل آوربان دیگر بازیگران این اثر تخیلی ، اشکن و ماجراجویانه هستند.

فیلمبرداری این اثر به اتمام رسیده و این فیلم قرار است در تاریخ 17 می سال 2013 این فیلم به اکران میرسد.
به گفته ی کمپانی پارامونت سازنده ی این اثر ، این فیلم حال و هوایش به کل عوض شده و سری جدید و احیا شده ی فیلم، به صورت پیش*درآمدی بر قصه کلی این مجموعه خواهد بود.

دد