ستاره ی سینما Johnny Depp در ماه فبریه قراردادی امضا کرده بود برای حضور در فیلمی بنام Black Mass که براساس کتابی به همین نام ساخته خواهد شد در نقش گنگستری بنام Whitey Bulgerو در هفته های گدشته نیز Joel Edgerton به این پروژه اضافه شد تا نقش مامور FBI را بازی کند که در داستان به Whitey Bulgerبسیار نزدیک بوده است . پروژه ی Black Mass به کارگردانی Barry Levinson روند روبه پیشرفتی داشت اما بنظر می رسد Johnny Depp تصمیم به جدایی و کناره گیری از این فیلم گرفته است که برطبق برنامه ها در این تابستان ساخت اش اغاز خواهد شد .

جزییات زیادی در اخبار مربوط به این موضوع منتشر نشده است و تنها اعلام شده است که مشکلاتی مابین Johnny Depp و وضعیت حال حاضر این پروژه وجود دارد و از نظر این ستاره ی سینما چندان خوب هم بنظر نمی اید . بنابراین بزودی اخباری دراین مورد و اینکه ایا او را در این فیلم خواهیم دید یا خیر خواهیم شنید . در اخر Cross Creek و کمپانی Exclusive Media بدنبال یک کمپانی مستقل برای تهیه کنندگی این پروژه می باشند و کمپانی Universal نیز حق پخش انرا خریداری کرده است .

خلاصه داستان : Black Mass براساس داستانی واقعی ساخته خواهد شد که زندگینامه ی Whitey Bulgerرا تعریف می کند . Whitey Bulgerبرادر سناتور ایالت و معروف ترین مجرم شناخته شده ی تاریخ بوستون جنوبی می باشد که سرانجام با نیروهای FBI همکاری می کند تا به یک گروه مافیای خانوادگی حمله کنند . پس از اینکه مامورین فدرال به اهداف خودشان رسیدند ، به سراغ Whitey Bulgerمی روند و وی را بهمراه همکارانش و مامور FBI که با Whitey Bulgerهمکاری می کرد را دستگیرکنند .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم