• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• فیلم داستان واقعی دو مرد جوان به نام های دیوید و افریم است که برنده ی یک قرارداد 300 میلیون دلاری می شوند تا مهمات جنگی آمریکا را در افغانستان تامین کنند و...

• مکس یک سگ خانگی است که به تازگی مجبور شده سگی دیگر به نام دوک را در کنار خود تحمل کند. اما جدال این دو و اشتباهاتشان باعث می شود به دام ماموران کنترل حیوانات بیافتند و...

• "دوری" به یاد دارد که در گذشته یِ دور خانواده ای داشته و از همین رو جستجو را برای پیدا کردن خانواده خود آغاز می کند. "نمو" و "مارلین" هم از آنجا که حافظه کوتاه مدت دوری مشکل دارد، او را همراهی می کنند تا گم نشود. این جستجو آنها را به یک موسسه زیر دریایی می کشاند و...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      همونجا که نیستم/ In Lousy tim
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life
      پسندیده : 579
      مورد پسند : 707 بار در 397 پست

مصاحبه ی جولی پلک با TV Guide در مورد فصل پنجم خاطرات خون آشام

'خاطرات یک خون آشام' پاسخ جولی پلک به سوالات فصل 5 ام

استفن همزاده سایلسه؟ کاترین الان انسانه؟ بانی واقعا مرده؟ اینا نمونه سوالاتی هستن که ما تو انتهای قسمت آخر فصل 4 خاطرات یک خون آشام از خودمون پرسیدیم.

در حالی که لحظات آخر خیلی احساسی تر از اونی بود که در نظر گرفته شده بود، دقایق آخر نشون داد که سریال داره تغییر میکنه. نه فقط به خاطر اینکه سایلس یه راه درو تو طلسمش پیدا کرده که این اجازه رو بهش بده تو چهره ی واقعی خودش بمونه _ اصل استفن همزاد _ اما بعد بهش چوب زد و استفن (پائول وسلی) رو به کف رودخونه انداخت. هنوز ادامه میدین؟ الینا (نینا دوبرو)، در حالی که، داشت توسط همزادش کشته میشد دارو رو از جیبش بیرون آورد و تو گلوی کاترین فرو کرد، اونو فانی کرد. در نهایت، بانی (کت گراهام) حجاب و برداشت، ولی طی انجام این کار مرد، ولی جرمی به زندگی برگشت.

با سوالای زیادی در مورد انتها، TV Guide.com مستقیما به سراغ منبع، تهیه کننده ی اجرایی جولی پلک رفت، کسی که دید خودش رو باهامون شریک میشه.

پس استفن همزاد سایلسه. آیا چیزای بیشتری هم میتونه باشه؟
      جولی پلک: فک کنم اینجوریه، ولی به طوری که ما برا معرفی اش نقشه کشیدیم میتونه باشه میتونه نباشه؟ جواب اینه که احتمالا برا الان دیگه نه.

چقد طول میکشه که بقیه بفهمن استفن در واقع سایلسه؟
      پلک: راستش و بگم، فک نکنم زیاد طول بکشه. فک میکنم جالبه که با کسایی که خیلی زود میفهمن بازی کنیم، اما به جز اون اتفاقای خوب و جالبی از نوع _ کاترین وجود داره که میتونه تو اوایل فصل بعدی اتفاق بیافته. و کسایی که استفن و خیلی خوب میشناسن میتونن خیلی زود در موردش بفهمن امیدورام.

میتونیم انتظار صحنه های پائول وسلی دوتایی داشته باشیم؟
      پلک: بخشی از لذت داشتن بازیگری که دوتا نقش و بازی کنه اینه که فرصت روبرو کردنشونو میتونیم داشته باشیم، ولی فیلمبرداریش سخته و خیلیم زمانبره و حتی کارایی که با کاترین و الینا انجام دادیم خیلی کم بود. پس قطعا خواهیم دید، ولی استفن مطمئنا تو سفر احتمالی خودش تو کف [دریاچه] است پس خواهیم دید اینکه کِی و کی اونو از این دردسر نجات میده.

پائول در باره ی این پیچش شخصیتی چه احساسی داره؟
      پلک: اون واقعا هیجانزده بود. اون واقعا بازیگره خوبیه، عاشق کار کردنه و عاشق اینه که به نقشی که بازی اش میکنه همه چیز بده و کسایی که مدت زیادی تو یه سریال تلوزیونی هستن همیشه طرفداره فرصتهایی ان که بتونه یکم بال هاشونو باز کنه.

وقتی الینا به دیمن میگه عاشقشه میتونین تایید کنین که واقعا خودش بود و سایلس نبود؟
      پلک: بزارین اینجوری بگم، اگه الینا نبود، در اینصورت به این معنیه که استفن/ پائول وسلی و ایان سامرهالدر همدیگه رو بوسیدن. فک نکنم طرفدارا رو خوشحال کنه.

آیا کاترین سعی میکنه دوباره خون آشام بشه؟
      پلک: خب، با توجه به قانون تو سریال در مورد اینکه چطور یکی خون آشام میشه _ که اگه شما در حالی که خون خون آشام تو سیستم بدنتون داشته باشین بمیرین _ تقریبا یه ریسک بزرگه. اگه کار نکنه در اینصورت اون میمیره و فک میکنم تنها چیزی که دائما بهش فک میکنه اینه که، "چقد از انسان بودن متنفرم؟ آیا میتونم ریسک برا همیشه مردنو به خاطر پس گرفتن خون آشامیم بکنم؟"

آیا میتونین وقتی رو تصور کنین که الینا و کاترین زمینه های مشترکی داشته باشن؟
      پلک: میدونین، من درواقع فک میکنم حتی اگه اونا یه گوشه بشینن و یه بطری ... و یه بسته چیپس بخورن احتمالا متوجه میشن که خیلی بیشتر از اونچه که فکرشو بکنن نکات مشترک دارن. ولی اونا نفرت و تلخی و روابط تیره ای با هم دارن که ممکنه دو بسته چیپس و یه عالمه ... لازم بشه.

آیا الینا هنوز با انگیزه ی خون آشام بودنش تو کالج مشکل داره؟
      پلک: خب فک میکنم بزرگترین مسلئه برا اون حفظ رازش باشه. تو میستیک فالز ما دیدیم که حفظ راز اینکه کی هستی و چی هستی چقدر سخته و حالا از اونجا بیرون اومده و به یه محیط جدید و زندگی جدید و زندگی دوگانه ای به عنوان انسان دانش آموز و خون آشام مخفی وارد شده. قراره کشمکش های زیادی در این مورد داشته باشه.

آیا امکانش هست که الینا و دیمن بتونن تو فصل بعد با همدیگه خوشحال باشن؟
      پلک: فک میکنم هیچ وقت قرار نیست لحظه ای بدون درگیری داشته باشن چون رابطه ی اونا حتی به عنوان دوست و دشمن نوساناتی داشت که هم ناامید کننده و هم جذاب بود. پس سوال اینه که برا چن وقت میتونیم اونا رو در مقابل چیزایی که اونا رو مقابل همدیگه نگه داره خوشحال نگه داریم و اون بخشی از سفر فصل بعد خواهد بود که ببینیم آیا این دوتا واقعا میتونن مثل یه زوج باشن.

چقد طول میکشه که بقیه بفهمن بانی روح شده؟
      پلک: فک میکنم اون به خوبی برا جرمی روشن کرد که میخواد رازشو حفظ کنه پس حدس میزنم بستگی به این داره که اون چقدر میتونه این کارو انجام بده.

تو فصل بعد نقشش چی خواهد بود؟
      پلک: مشکل بانی اینه که اون تو طرف دیگه است پس میتونه ببینه چه اتفاقایی میافته و کی چی کار میکنه. از طریق رابطه ای که با جرمی داره اطلاعاتی داره که کسی بهشون دسترسی نداره، ولی اون توانایی واقعی برا انجام جادو یا برخورد با انسان دیگه ای رو نداره پس ناتوانی اش تو اینا و فاصله ی عاطفی از اینکه نمیتونه کنار دوستاش باشه حتی اگه باشه هم اونا نمیفهمن فک میکنم براش ناامید کننده است. پس قراره یکم تو اوایل کشمکش داشته باشه که میتونه رابطه اش با جرمی رو که موانع زیادی براش وجود داره، رو هم تقویت کنه هم صدمه بزنه .

جرمی چطور با انسان بودن دوبارش کنار میاد؟
      پلک: جرمی در این مورد لحظات آسونی نخواهد داشت. اولین مانع بزرگش داستان لاپوشونی برا یه هو زنده شدنشه. پس اون یکم با برگشتش به زندگی عادی کشمکش خواهد داشت.

داستان مت و ربکا به کجا ختم میشه؟
      پلک: وقتی فصل بعد و شروع کنیم قطعا اونا رو هم خواهیم دید. تا جایی که میدونم وقتی میبینیمشون حتی ممکنه هنوز تو اروپا باشن.

به نظر شما، آیا مت تبدیل میشه؟
      پلک: راستشو بگم این شخصیت جایگاه ویژه ای تو قلب من و تو قلب همه ی ما داره چون اون، همونطور که ربکا گفت، یه انسان بسیار زیباست، و پس من نمیخوام که به این زودیا خرابش کنم.

آیا پرش زمانی تو فصل بعد خواهیم داشت؟
      پلک: قطعا قصد ما اینه که فصل بعد و اینجوری که همه آماده میشن تا به کالج یا هرچی که اسمشو میزارن برن شروع کنیم.

آیا تیلر تو تمام فصل بعد خواهد بود؟
      پلک: قطعا تیلر (مایکل ترووینو) رو دوباره خواهیم دید و من فک میکنم بزرگترین سوال اینه که اون کجا بود چی کار میکرد چطوری زندگی شو تغییر داد و میتونه دوباره به سادگی به دنیای میستیک فالز یا به کالج برگرده و چه معنی تو رابطه اش با کرولاین داره.

با حرفای کلاوس به کرولاین که گفت میخواد عشق آخرش باشه، آیا به این معناست که فرصتی برا با هم بودن اونا هست؟
      پلک: "شما هیچ وقت نمیفهمین." فک میکنم جوابشه. درست در این شرایط بزرگترین مانع، به جز اینکه spin-off از اونا جدا شده، اینه که اون کارای واقعا آزاردهنده ای رو انجام داده و فک نمیکنم کرولاین عجله ای برای بودن با کسی مثل اون که قتل و خشونت و ظلم بی اندازه داره رو داشته باشه. و علاوه بر همه ی اینا، مادر دوست پسرشو کشت. پس فک میکنم قطعا رفتن به سمتش و تماس با اون در حالی که اطمینانیم بهش نداشت چیز خوبی باشه. مانع کلاوس بدست آوردنش تو انتها خواهد بود، و اون تو مسیر رستگاری خودش حرکت خواهد کرد: آیا از نوع مردایی خواهد بود که کرولاین بتونه یه روزی طوری که به تیلر نگاه میکنه به اونم نگاه کنه؟
      تو را باید دوست داشت
      هر روز برای تو باید نوشت
      باید در انتظارت ماند.....
      چه فصلمان بهار باشد و یا دیگر فصلهای خدا...
      و من دیوانه وار عاشق
      این بایدهای زندگیم هستم...

بیایید اسپم ندهیم! ***