نخستین عکس از پشت صحنه فیلم سینمایی «مرد تای چی» به کارگردانی کیانا ریوز منتشر شد.

پس از ماه ها فیلمبرداری فیلم سینمایی «مرد تای چی» (Man of Tai Chi) در چین، سرانجام مسئولان سازنده این فیلم اکشن نخستین عکس پشت صحنه این پروژه را منتشر کردند.

کیانا ریوز؛ بازیگر فیلم های سینمایی «ماتریکس» (The Matrix)، «سرعت» (Speed) و «وکیل مدافع شیطان» (The Devil’s Advocate) در نخستین تجربه کارگردانی خود ساخت «مرد تای چی» را برعهده دارد. ریوز علاوه بر کارگردانی در نقش منفی این فیلم سینمایی نیز بازی می کند.


علاوه بر ریوز، کارن موک و تیگر هو چن در فیلم سینمایی «مرد تای چی» ایفای نقش کرده اند و این فیلم اکشن که داستان آن در پکن اتفاق می افتد ماجرای مرد رزمی کار جوانی را روایت می کند که هنرهای رزمی اش او را در مقام آزمایش و فداکاری قرار می دهد.ریوز 48 ساله پیش از این برای بازی در سه گانه «ماتریکس» مجبور به فراگیری هنرهای رزمی شده بود. همچنین ین وو پینگ؛ فیلمبردار افسانه ای آثار رزمی فیلمبرداری فیلم سینمایی «مرد تا چی» را برعهده دارد. پینگ اظهار کرده است که صحنه های رزمی که در «مرد تا چی» وجود دارد تا به امروز در هیچ فیلم دیگری دیده نشده است.

استودیو فیلمسازی «یونیورسال پیکچرز» حق امتیاز اکران فیلم سینمایی «مرد تای چی» در سینماهای آمریکای شمالی را خریداری کرده است و «چاینا فیلم گروپ»، «واندا مدیا»، «ویلیج رودشو» و «یونیورسال» نیز تهیه کنندگان این پروژه هستند.


مسئولان سازنده فیلم سینمایی «مرد تای چی» هنوز تاریخ دقیق اکران این فیلم سینمایی را منتشر نکرده اند.


-------------


منبع: سینما پرس