با افزایش تعدا بینندگان و تماشاگران مراسم اسکار ۲۰۱۳ و حتی جوانتر شدن سنین بینندگان این مراسم به میزبانی Seth MacFarlane باعث شد تا تهیه کنندگان اصلی این مراسم Craig Zadan و Neil Meron در خبری اعلام کردند که از این خالق سریال انیمیشنی Family Guy درخواست کرده اند تا برای اسکار ۲۰۱۴ باری دیگر میزبانی این مراسم را بپذیرد . اما حال باخبر شدیم که Seth MacFarlane درخواست این دو تهیه کننده را رد کرده است و اعلام کرده که در Oscars سال بعد حضور نخواهد داشت .

Seth MacFarlane که دلیل این کارش را پرمشغلگی اعلام کرده ، در توئیتر متنی منتشر کرده است که :” با توجه به منتقدین ناراضی ، من دیگر قادر به حضور در مراسم Oscars نمی باشم . هرچند سعی کردم تا برنامه هام را مرتب کنم اما من به خواب و استراحت هم احتیاج دارم . با وجود اینکه Craig Zadan و Neil Meron از تهیه کنندگان باهوشی هستند اما من برای سال آینده Joaquin Phoenix را برای میزبانی پیشنهاد می کنم “.

هرچند نمی توان مطمئن بود که Seth MacFarlane جمله ی اخرش را از روی شوخی زده است یا جدی ، اما وی هم اکنون مشغول ساخت دومین فیلم کمدی اش بنام A Million Ways to Die in the West می باشد و همچنین تصمیم دارد تا قسمت دوم فیلم Tedرا در سال آینده بسازد .

حالا که می دانیم سث مکفارلین دیگر میزبانی اسکار ۲۰۱۴ را برعهده ندارد ، شما چه کسی را پیشنهاد می کنید : Neil Patrick Harris و یا Hugh Jackman و یا حتی Joaquin Phoenix ؟

منبع:خبرگزاری آریا فیلم