سومین پوستر رسمی فیلم Man of Steel انتشار یافت . ک
مپانی بزرگ فیلمسازی برادران وارنر سومین پوستر جدیدترین قسمت مجموعه فیلمهای سوپرمن با نام Man of Steel را منتشر کرد . در پوستر اول این فیلم برگرفته از کتابهای کمیک لباس سوپرمن را مشاهده میکنید که چهره ی او تیره و مشخص نیست ، در پوستر دوم هنری کاویل یا سوپرمنرا مشاهده میکنید که توسط نیروهای ارتش دست بند به دست میباشد و بالاخره سومین پوستر آن سوپرمن را نشان میدهد که در هوا با توجه به مات بودن پوستر سرعت بالایی دارد و تنها چهره اش مات نیست که به گفته ی تعدادی از سایت ها این پوستر خیلی زیاد با نرم افزار فتوشاپ روی آن کار شده است .

همچنین Zack Snyder کارگردان این فیلم پیش از این اعلام کرده بود در این فیلم زیاد صحنه ی پرواز سوپر من را نشان نداده و بیشتر در مواردی که او احساس خطر میکند با اوج گرفتن خشونت خود را نشان میدهد ، او همچنین اعلام کرد در بیشتر صحنه های پرواز سوپرمن را به نوعی در افق نشان داده ایم که با شکوه بیشتری همراه باشد . همینطور که پیش از این اعلام داشتیم Christopher Nolan در تیم نویسندگان نیز بوده و از تهیه کنندگان اصلی این اثر بوده است .

در این فیلم بازیگران دیگری از جمله Amy Adams, Michael Shannon, Kevin Costner, Diane Lane, Laurence Fisburne, Antje Traue , Russell Crowe حضور دارند .

فیلم Man of Steel در تاریخ ۱۴ جون اکران می شود .

خلاصه داستان : در دنیای ابرقهرمانان ، کارکتر سوپرمن یک فضا و طرفداران خاص خودش را دارد که متمایز با دیگر قهرمانان است . کارکتر Clark Kent / Kal-El که در حال حاضر Cavill نقش انرا بازی می کند ، یک روزنامه نگار جوان است که در درون خود قدرتی فراتر از معمول احساس می کند . او که در سالیان گذشته از سیاره ای بیگانه بنام Kryptonبه زمین سفر کرده است ، باید به این سوال مهم که ” چرا اینجا هستم ؟ “ جواب دهد . Clark در حال حاضر در کنار مادر خوانده اش Martha با بازی Lane و پدر خوانده اش Jonathan Kent با بازی Costner زندگی می کند . بعد از مدت ها کلنجار رفتن با خودش ، Clark متوجه می شود که داشتن قدرتی بزرگ باعث انتخاب تصمیم های مهمتری نیز می شود . اما زمانی که دنیا به ارامش و ثبات بیشتری احتیاج دارد ، مورد حمله قرار می گیرد . بنابراین Clark باید از قدرتهایش بهره ی کافی را ببرد تا با استفاده از کارکتر محبوب Superman از قدرتهایش نه تنها برای حفظ صلح و برقراری ارامش به دنیا بلکه برای کمک به کسانی که دوستشان دارد استفاده کند .
منبع:Ariamovie.ir