شارلیز ترون بازیگر آفریقایی تبار سینما، قرارداد بازی در یک درام دلهره آور و جنایتکارانه تازه را -که هنوز نامی برایش انتخاب نشده است- امضاء کرد.ترون در این فیلم بدون نام در نقش اصلی بازی خواهد کرد و به احتمال زیاد، یکی از تهیه کنندگان آن هم خواهد بود.

یان برایس تهیه کننده قدیمی سینما که این فیلم را تهیه می کند، به شارلیز ترون پیشنهاد کرد در امر تولید آن سرمایه گذاری هم کند.

این تهیه کننده کهنه کار سینما برای سال جاری میلادی فیلم های پر سر و صدای «تغییر شکل دهندگان 4» ، «رنج و گنج» و «جنگ جهانی ضد» را آماده نمایش عمومی دارد.

خط اصلی قصه فیلم جدید و بدون نام ترون، درباره یک گروه فاسد است که در سطح شهر مشغول انجام فعالیت های غیرقانونی هستند.

کاراکتر ترون در این فیلم، یک ماموز پلیس وظیفه شناس است که هدف اصلی او، مقابله با فعالیت های این باند تبهکار است.

منابع نزدیک به این فیلم بدون نام، آن را به عنوان اثری اجتماعی معرفی می کنند که شباهت هایی به فیلم های مطرح و پرفروش «رفتگان» مارتین اسکورسیزی و «پایان دیده بانی» دیوید آیر دارد.

کمپانی پارامونت امر توزیع کار جدید ترون را به عهده دارد. هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری این فیلم تعیین نشده است. ولی شهر واشنگتن لوکیشن اصلی آن خواهد بود.

این فیلم برای نمایش عمومی در اوایل فصل تابستان سال 2014 آماده می شود و سازندگانش امید زیادی به موفقیت بالای مالی آن در جدول گیشه نمایش سینماها دارند.

کارگردان فیلم تا یک ماه دیگر انتخاب و معرفی خواهد شد، پیش بینی می شود این فیلم ساز تغییراتی در متن فیلم نامه فیلم ایجاد کند.

شارلیز ترون در سال گذشته میلادی، دو فیلم پرفروش «پرومتوس» و «سفید برفی و شکارچی» را در اکران عمومی داشت. هر دو فیلم با تحسین منتقدان سینمایی هم روبرو شدند.

وی که برای «هیولا» جایزه اسکاربهترین بازیگر زن را دریافت کرد، برای سال جاری میلادی فیلم تازه ای را به روی پرده سینماها نخواهد فرستاد.

در سال 2014 نسخه جدید و احیا شده «مدمکس/مکس دیوانه» با بازی او در نقش منفی ماجرا به نمایش عمومی در خواهد آمد.

-----------

منبع: فارس