پروژه ی بسیار مهم Star Wars که قرار است بزودی بصورت سه گانه ای جدید توسط کمپانی بزرگ و قدرتمند Disney روانه ی اکران شود ، همواره شایعات بسیاری در اطراف این پروژه وجود داشته است . در آخرین خبرها کمپانی Disney نیز از فرصت اش در مراسم و نمایشگاه CinemaCon استفاده کرد و توضیحاتی درباره ی سه گانه ی Star Wars اعلام داشت که مهمترین انها این می باشد که این کمپانی تصمیم دارد از سال ۲۰۱۵ با اکران Star Wars: Episode VII ، قسمت های بعدی را نیز بصورت پی در پی در تابستان هر سال آماده ی اکران کند .

J.J. Abrams که کارگردان اولین قسمت از سه گانه ی جنگ ستارگان را برعهده دارد ، مشغول آماده سازی پروژه ی ساخت Episode VII و یا قسمت هفتم می باشد و در کنار ان نیز آخرین ساخته ی وی بنام Star Trek Into Darkness بزودی اکران خواهد شد .

براساس آخرین خبرها می دانیم که احتمال بازگشت Mark Hamill , Carrie Fisher و Harrison Ford در Episode VII وجود دارد . اگرچه جزییات داستان این قسمت از جنگ ستارگان توسط کمپانی دیسنی به هیچ وجه منتشر نشده است ، اما سخنگوی کمپانی Disney در آخرین صحبت هایش مشخص کرده بود که این سه گانه داستان و موضوعی جداگانه و مستقل خواهند داشت . همچنین این کمپانی اعلام کرده بود که بیشتر بروی کارکتر هایی بنام Yoda و Boba Fett و Han Solo ی جوان تمرکز خواهند شد .


نویسندگان اولین قسمت از این سه گانه Lawrence Kasdan از فیلم The Empire Strikes Back و Simon Kinberg از فیلم X-Men: First Class می باشند و شایعاتی نیز منتشر شده است مبنی بر اینکه این دو ، فیلمنامه های دو قسمت بعدی بنامهای Episode VIII یا قسمت هشتم و IX یا قسمت نهم را خواهند نوشت ، اما تا زمانیکه این موضوع تایید نشود باید منتظر ماند و آیا این دو فقط مسئول نوشتن برای بعضی از کارکتر های این فیلم در دو قسمت بعدی خواهند بود .


این تصمیم کمپانی Disney برای اکران هر تابستان یک قسمت از فیلم Star Wars بسیار ریسک پذیر می باشد و نیاز به توجه خاص این کمپانی به این پروژه می باشد که ممکن است به این دلیل این کمپانی تلاش کند تا Simon Kinberg وLawrence Kasdan را برای نوشتن فیلمنامه ی دو قسمت بعدی نیز مشغول نگه دارد . فیلم Star Wars : Episode VII در سال ۲۰۱۵ به کارگردانی J.J. Abrams اکران خواهد شد و با وجود برنامه ی اکرانی برای سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷هر چه زودتر اخبار جدیدتری در رابطه با این پروژه ها خواهیم شنید .

منبع:Ariamovie.ir