سرانجام کمپانی بزرگ Marvel اولین پوستر از یکی دیگر از فیلمهای فاز دومش بنام Thor: The Dark World را منتشر کرد . در این پوستر به هیچ چیز به جز کارکتر اصلی این فیلم Chris Hemsworth و رعد و برقش توجه نشده است . کارگردانی این فیلم Alan Taylor که یکی از اعضای سازندهی سریال معروف Game of Thrones نیز می باشد ، Thor را اینبار در برابر الف های دنیای تاریکMalekith قرار خواهد داد که کارکتر سردسته ی این الف ها را Christopher Eccleston بازی می کند .

در این فیلم Natalie Portman , Tom Hiddleston , Stellan Skarsgård , Idris Elba , Adewale Akinnuoye-Agbaje , Kat Dennings , Ray Stevenson , Zachary Levi , Tadanobu Asano , Jaimie Alexander , Rene Russo و Anthony Hopkins حضور دارند .

فیلم Thor: The Dark World در تاریخ ۸ نوامبر بصورت سه بعدی اکران خواهد شد .


خلاصه داستان :فیلم Thor: The Dark World ساخته ی کمپانی Marvel ادامه ی داستان های ماجراجویانه ی Thorمی باشد که پس از نجات سیاره ی زمین ، حالا نوبت دشمن دیگریست که خودش را در پشت سایه های نه عالم پنهان کرده است . پس از داستان های Thor قسمت اول و The Avengers، وقتش رسیده است تا Thor به سرزمین خودش بازگشته و نظم و امنیت را دوباره برقرار کند اما در اثر یک اشتباه ، یک نژاد باستانی بنام Malekith از سرزمین های تاریکی برمی خیزند . اینبار در برابر دشمنی می ایستند که حتی Odin و آزگارد توان مقابله با انان را ندارند و Thor باید از تمام توان و قدرتش استفاده کند اما با وجود اشنایی وی با Jane Foster ایا او می تواند همه چیزش را قربانی این نبرد کند .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم