• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 25 از 41

شماره عضویت
      78
      پسندیده : 60
      مورد پسند : 76 بار در 26 پست

تاپیک طرفداران تراکتور سازی

در این تاپیک اخبار و حواشی مربوط

به تیم تراکتور سازی رو قرار میدیم.
      ویرایش توسط bardia : ۱۳۹۲-۰۳-۰۹ در ساعت ۰۶:۲۰ بعد از ظهر
      حالم خوب است...
      خوب...
      درست مثل مزرعه ای که...
      محصولاتش را ملخ خورده است...

شماره عضویت
      78
      خرید جدید تراکتورسازان

سعید دقیقی مهاجم فصل پیش سایپا با عقد قراردادی یک ساله به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست .
      دقیقی سابقه عضویت در باشگاه*های صباباتری، پاس همدان، پیکان، و شهرداری تبریز را نیز در کارنامه دارد.
      حالم خوب است...
      خوب...
      درست مثل مزرعه ای که...

شماره عضویت
      78
      میلاد فخرالدینی تمرینات خود را آغاز کرد

فخرالدینی که از فصل قبل به دلیل پارگی رباط صلیبی ادامه بازی ها را از دست داده بود بعد از عمل موفق ، تمرینات خود را آغاز کرد.

فخرالدینی از دیروز تمرینات نرم دوی خود را شروع کرد و به زودی تمرینات کار با توپ و استقامتی را نیز آغاز خواهد کرد.

همچنین در تمرین دیروز میثم بائو نیز حضور داشت و بعد از استقبال گرم هم تیمی های خود ، اولین تمرین با لباس تراکتور را انجام داد.

همچنین مهدی کیانی و محمد ایران پوریان قرارداد خود را تمدید کردند.
      حالم خوب است...
      خوب...
      درست مثل مزرعه ای که...

شماره عضویت
      78
      محمد ابراهیمی تمدید کرد .

محمد ابراهیمی مهاجم تیم تراکتورسازی با توافق با مدیرعامل باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل تمدید کرد تا فصل بعد را نیز در تبریز بازی کند . محمد ابراهیمی از سال 89 در تیم تراکتورسازی حضور دارد و امسال فصل چهارم حضور خود را در تبریز سپری می نماید .
      حالم خوب است...
      خوب...
      درست مثل مزرعه ای که...

شماره عضویت
      78
      گزارش اختصاصی/ کریمی و نکونام با تراکتور به توافق رسیدند/ آخرین بحث ها بر سر شماره پیراهن

طبق آخرین اخبار علی کریمی و جواد نکونام دو بازیکن تیم های پرسپولیس و استقلال با سرخپوشان تراکتوری به توافق رسیده اند و این موضوع از سوی مدیران این باشگاه نیز تایید شده است و آخرین بحث ها بر سر شماره پیراهن انجام می شود.
      به گزارش سایت شخصی امیر توپچی پور، تیم تراکتورسازی خود را برای حضور در مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا آماده می کند و پس از پیوستن مجید جلالی به عنوان سرمربی اقدام به جذب بازیکن کرده است. تاکنون پیوستن محسن دلیر، حامد لک، میثم بائو و سعید دقیقی به این تیم حتمی شده است و مسئولان این تیم در حال مذاکره با سایر بازیکنان مد نظر سرمربی جدید خود هستند. در این میان علی کریمی که جدایی اش از پرسپولیس قطعی شده است مذاکرات خوبی با مدیران تراکتورسازی داشته است. از سوی دیگر زمزمه هایی مبنی بر حضور جواد نکونام ستاره استقلال در تبریز به گوش می رسید که طبق اعلام منابع آگاه به خبرنگار نصرنیوز وی نیز مذاکرات مثبتی داشته است ولی یشنهادات خارجی وی را دچار تردید کرده است. همچنین مجید جلالی نیز از مهدی کیانی و مرتضی اسدی در مورد شماره پیراهن ۶ و ۸ سوال پرسیده است که باید با این وجود پیوستن این دو بازیکن را به تراکتور قطعی دانست. مهدی کیانی: آماده تقدیم شماره ۶ به نکونام هستم مهدی کیانی مدافع تیم تراکتورسازی در این خصوص به خبرنگار نصرنیوز گفت: آقای جلالی از من نظر پرسیدند و من هم در این مورد گفتم نظر مربی مهم است و آقا جواد تجربه بیشتری از من دارند و شماره پیراهن هم زیاد مهم نیست و مهم موفیت تیم است و اگر بخواهند آماده ام تا شماره ۶ را تقدیم جواد نکونام کنم. وی در ادامه خاطرنشان کرد: من به عشق این هواداران فوتبال بازی می کنم و برایم شماره پیراهن مهم نیست. حضور بازیکنانی چون کریمی و نکونام می تواند کمک شایانی به تیم کند و خیلی خوشحال می شوم که این بازیکنان برای کمک به تراکتور به این تیم بیایند. کیانی تصریح کرد: امسال تیم محکمی خواهیم بست و می خواهیم یکی از جام ها را به نام تراکتور فتح کنیم و در این راه باید متحد باشیم و چنین بحث هایی در تراکتور وجود نخواهد داشت تا بدون حاشیه به سوی موفقیت حرکت کنیم.

حسن آذرنیا: مذاکرات نتایج مثبتی داشته است حسن آذرنیا سرپرست تیم تراکتورسازی در خصوص مذاکره با علی کریمی و جواد نکونام به خبرنگار ورزشی نصرنیوز گفت: مذاکراتی را با این دو بازیکن خوب داشته ایم و در حال حاضر نیز مدیرعامل باشگاه در تهران حضور دارد و ادامه مذاکرات را با این دو بازیکن انجام می دهد. وی در خصوص نتایج جلسات اظهار داشت: نتیجه نهایی از سوی مدیرعامل باشگاه باید عنوان شود و فکر می کنم به زودی قطعیت این خبر اعلام شود ولی فعلا نتایج مذاکرات خوب بوده و من خودم در تبریز حضور دارم و باید منتظر آخرین خبرها از جلسات تهران باشیم.
      اما در این میان از اطرافیان مرتضی اسدی چنین شنیده می شود که وی به این سادگی ها از شماره ۸ و بازوبند کاپیتانی نخواهد گذشت و خود مرتضی اسدی نیز در این خصوص به هیچ فردی جواب نمی دهد و به نظر می رسد در این مورد نمی خواهد فعلا حرفی از قول وی نقل شود. در حال حاضر زینی زاده مدیرعامل تراکتورسازی در تهران به سر می برد و در حال مذاکره با این بازیکنان می باشد و به نظر می رسد امروز و فردا آخرین نتیجه مذاکرات آنها مشخص شود. در خصوص مبلغ پیشنهادی برای قرارداد این دو بازیکن نیز به نظر می رسد در مجموع برای باشگاه تراکتورسازی نزدیک به ۴ میلیارد هزینه داشته باشد که با توجه به حضور این تیم در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا رقم معقولی می باشد که حضور این دو بازیکن می تواند کمک زیادی به این تیم کند.
      حالم خوب است...
      خوب...
      درست مثل مزرعه ای که...

شماره عضویت
      556
      محل زندگی
      پشت لپتاپم
      پسندیده : 6
      مورد پسند : 80 بار در 59 پست
      من موندم طرفدارا چه جوری میخوان تشویقش کنن!!!
      ویرایش توسط bardia : ۱۳۹۲-۰۳-۲۶ در ساعت ۰۲:۲۱ قبل از ظهر
      اگه خوشتون اومد لایک کنید

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      این زندگی گفت: دو چیزُ یاد پس بگیر // امید بده بجاش ب ی ل ا خ پس بگیر یاد میگیری که نآشتا نرینی // جاهایی میری که یه موقع آشنا نبینی...

صفحه 5 از 9 نخست ... 34567 ... آخرین