درام خانوادگی «صدای تو در سر من» قبل از شروع فیلم برداری، یکی از بازیگران اصلی خود را تغییر داد. امیلی بلانت بازیگر تازه ای است که به جمع بازیگران این فیلم پیوست.امیلی بلانت جای اما واتسون را در «صدای تو در سر من» گرفت. واتسون هفته قبل از بازی در این فیلم انصراف داد.

قبل از این اعلام شده بود اما واتسون و استنلی توسی نقش های اصلی «صدای تو در سر من» را بازی خواهند کرد. دیوید یاتس کارگردان این درام خانوادگی است.

اما واتسون با بیان اینکه علاقه زیادی داشته تا در این فیلم بازی کند، کناره گیری اش را هم زمانی تولید آن با یکی دیگر از فیلم هایش ذکر کرده است.

امیلی بلانت که برای بازی در نقش اصلی زن «صدای تو در سر من» انتخاب شده، خواهر زن استنلی توسی هم هست.

شایعات تائید نشده حکایت از آن می کند که دیوید یاتس هم به خاطر همکاری اش با یک پروژه دیگر، قصد کناره گیری از این فیلم را دارد.فیلم نامه فیلم را اما فارست روزنامه نگار انگلیسی براساس قصه کتاب خاطرات و شرح حال خودش نوشته است.

قصه «صدای تو در سر من» درباره زنی جوان (با بازی بلانت) است که پس از به هم خوردن نامزدی اش با یک روزنامه نگار، تصمیم می گیرد به زندگی خود خاتمه دهد.

اما یک روان شناس (با بازی استنلی توسی) او را از مرگ نجات می دهد. آشنایی این دو، باعث تغییر زندگی و وضعیت کاری هر دوی آنها می شود.

دیوید یاتس هم اکنون در حال مذاکره با چند تن از کارگردانان سرشناس سینماست تا یکی از آنها، امر کارگردانی فیلم را قبول کند و او بتواند به سراغ کارگردانی فیلمی برود که قرارداد ساخت آن را دارد.

اما واتسون که از بازی در «صدای تو در سر من» کناره گرفته، قبل از این در فیلم هایی مثل «هفته من با مریلین» و مجموعه فیلم «هری پاتر» بازی داشته است. وی هم اکنون درام تاریخی «نوح» را آماده نمایش عمومی دارد.

امیلی بلانت آخرین بار در فیلم درام «آرتور بیرمن» روی پرده بزرگ سینما ظاهر شد. این فیلم که سال گذشته اکران عمومی شد، موفقیت زیادی در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی کسب نکرد.

امسال فیلم «کشتن تمام چیزی است که نیاز داری» از این بازیگر به روی پرده سینماها خواهد رفت ،که حال و هوایی دلهره*آور و علمی تخیلی دارد. او در این فیلم با تام کروز هم بازی شده است.

--------------

منبع: فارس