دواین جانسن قهرمان جدید اکشن سینما و قهرمان سابق مسابقات کشتی، از علاقه خود برای بازی در قسمت جدید مجموعه فیلم علمی تخیلی «جنگ های ستاره ای » صحبت کرده است.

این بازیگر می گوید حتی با تهیه کنندگان «جنگ های ستاره ای : اپیزود هفتم»هم در رابطه با این موضوع مذاکراتی کرده است.

دواین جانسن می گوید: «از دوران قدیم یکی از طرفداران این مجموعه فیلم علمی تخیلی بوده ام و دوران کودکی و نوجوانی ام، با قسمت های مختلف این فیلم سپری شده است.»

نزدیکان بازیگر در این رابطه می گویند که دواین جانسن قصد دارد با جی جی آبرامز کارگردان قسمت جدید جنگ های ستاره ای هم صحبت کند.

در عین حال، جانسن (که به راک معروف است) می گوید برخی از دیالوگ های قسمت های مختلف این مجموعه فیلم را از همان دوران کودکی حفظ کرده و همیشه با خود تکرار می کند.

به گفته او: «من پول توجیبی زیادی نمی گرفتم، به همین دلیل وقتی قسمت تازه ای از «جنگ های ستاره ای» اکران عمومی می شد، پول توجیبی یک ماه خودم را جلو جلو می گرفتم تا بتوانم به راحتی به تماشای فیلم مورد علاقه ام بنشینم، بعد از لذتی که از تماشای فیلم می بردم، بقیه ماه را با جیب خالی و حسرت سپری می کردم.»

اهل فن می گویند با توجه به ابراز علاقه دواین جانسن برای بازی در یکی از نقش های «جنگ های ستاره ای:اپیزود هفتم» و اعلام رسمی این موضوع ،احتمال فراوانی وجود دارد که جی جی آبرامز و تهیه*کنندگان فیلم از او برای حضور در این اکشن علمی تخیلی دعوت به همکاری کنند.

«جنگ های ستاره ای : اپیزود هفتم» را کمپانی والت دیزنی تهیه می کند. این کمپانی سال قبل شرکت لوکاس فیلمز و متعلقات آن را به قیمت 4 میلیارد دلار خریداری کرد.

بلافاصله پس از خرید شرکت لوکاس فیلمز، مسئولان کمپانی والت دیزنی خبر تولید سه گانه سوم مجموعه فیلم «جنگ های ستاره ای» را اعلام کردند.

تریلوژی سوم این مجموعه فیلم با نام های مستقل ایپزود هفتم تا نهم ساخته خواهند شد. اولین قسمت این سه گانه برای نمایش عمومی در فصل تابستان سال 2015 اماده می شود.

هنوز بازیگران «جنگ های ستاره ای: اپیزود هفتم»انتخاب نشده اند. بازیگرانی که برای بازی در این قسمت انتخاب شوند ،در دو اپیزود بعدی آن هم بازی خواهند کرد.

دواین جانسن برای تابستان امسال ششمین قسمت مجموعه فیلم اکشن ماجراجویانه «سریع و آتشی» را به روی پرده سینماها می فرستد.

در حال حاضر، اکشن علمی تخیلی «جی آی جو: تلافی» وی نمایش موفقیت آمیزی در اکران عمومی سینماهای آمریکای شمالی دارد. این فیلم طی 10روز نمایش در این محل حدود 102 میلیون دلار فروش کرده است.