پروژه ی Fury به کارگردانی David Ayer به سرعت اماده ی ساخت می شود . در سال ۲۰۱۲ بود که David Ayer فیلمنامه ی End of Watch را به ارزش ۱ میلیون دلار به کمپانی QED فروخت و حالا او پروژه ی دیگری با مضمون جنگ جهانی دوم بنام Fury را با همکاری همین کمپانی تصمیم دارد بسازد و به تازگی در خبرها خواندیم که ستاره ی سینما و فیلم World War Z بنام Brad Pitt در این فیلم برای نقش سربازی بنام Wardaddy حضور خواهد داشت . و حالا باخبر شدیم که کمپانی Columbia Pictures که حق پخش و توزیع داخلی این فیلم را بعهده دارد ، تاریخ اکران نهایی این پروژه را مشخص کرده است و فیلم Fury در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۴ اکران خواهد شد و همینطور مراحل ساخت این پروژه نیز در ماه سپتامبر شروع خواهد شد .


اما ممکن است بزودی در خبر ها بخواتیم که این تاریخ اکران توسط کمپانی Columbia Pictures تغییر کرده است و به هیچ عنوان هم شوک کننده نخواهد بود ، در غیر اینصورت در همان تاریخ فیلم The Secret Service به کارگردانی Matthew Vaughn اکران خواهد شد و از همه مهمتر این فیلم بین دو غول سینما ، فیلم علمی / تخیلی Interstellar نوشته و کارگردانی Christopher Nolan و همچنین The Hunger Games: Mockingjay Part 1 که بزودی اخباره بیشتری درباره ی ان خواهیم شنید ، قرار خواهد گرفت .


داستان فیلم Fury در زمان ۱۹۴۵ رخ خواهد داد ، زمانیکه نیروها و قدرت نازی های المان در حال کاهش می باشد و ۵ خدمه ی تانک جنگی امریکایی به نام Fury با بازمانده های نازی ها که هنوز در حال نبرد می باشند ، روبرو می شوند . یکی دیگر از پروژه هایی که David Ayer در ان شرکت داشته Ten نام دارد که در ان Arnold Schwarzenegger و Sam Worthington حضور دارند و البته در ماه ژانویه اکران خواهد شد . اما او پروژه ی Fury را با بودجه ای جدود ۸۰ میلیون دلار بزودی بزودی اغاز خواهد کرد و پس از فیلم موفقی همچون End of Watch بسیار مشتاق تماشای فیلم بعدی او یعنی Fury می باشیم .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم