آن دسته از ستارگان هاليوود كه با عمل جراحي زيبايي توانستند به موفقيت دست يابند در حقيقت بسيار خوش شانس بودند زيرا گروه ديگري با انجام اين نوع از عمل هاي پلاستيك خود را به هيولا تبديل كردند!

بهترين جراحي هاي پلاستيك :

جنيفر انيستون : مشكل اصلي وي بيني بزرگش بود ! انيستون قبل از آن كه بخواهد به ستاره اي معروف تبديل شود اين مشكل را برطرف كرد.
مگان فاكس :
چهره فاكس چندان طبيعي به نظر نمي رسيد و به عقيده بسياري كاملا بي روح بود. او توانست پس از چند عمل زيبايي چهره خود را دلنشين تر كند .
الن دگنرس :
عمل هاي زيبايي دگنرس كاملا ماهرانه و طبيعي انجام شد . روند پيري صورت وي با سرعت در حال پيشروي بود و او مجبور بود كاري انجام دهد.اشلي سيمسون ونتز :
هر چند بيني بزرگ اشلي به چهره وي مي آمد اما عمل جراحي نتيجه چندان بدي هم بر جاي نگذاشت.بدترين جراحي هاي زيبايي :ملاني گريفيث :
هنوز كسي نمي داند چرا بازيگران هاليوود تصور مي كنند با لب هايي درشت جذاب تر به نظر مي رسند ! لب هاي گريفيث تا قبل از عمل حجم دهندگي شكل طبيعي و دوست داشتني تر داشت.


ليل كيم :
كاري كه كيم جوان با بيني و گونه هاي خود كرد از وي يك هيولاي تمام عيار ساخت.ليزا رينا :
اين خانم هنرپيشه هم با انجام اعمال زيبايي متعدد و بي مورد چهره طبيعي خود را به كل خراب كرد.جوان ريورز :
مي توان به جرات گفت عمل زيبايي باقي نمانده كه ريورز بر روي خود انجام نداده باشد. حالا نتيجه چه شد؟ يك چهره مخوف و دوست نداشتني!!
دوناتلا ورساچه :
هيچ لب قلوه اي در جهان پيدا نمي كنيد كه به اندازه لب هاي خارج از فرم اين بازيگر باشد. ورساچه اميدوار بود چهره عبوس خود را كمي بهبود بخشد اما به مشكلات ديگري هم دچار شد!
اين هم بيني تعدادي از بازيگران هاليوود قبل و بعد از عمل جراحي :