تاریخ اکران سومین قسمت پاندای کونگ فو کار به جلو کشیده شد و سه بازیگر نام آشنای دیگر به تیم صدا پیشگان اضافه شدند.
فیلم Kung Fu Panda 3 که پیش از این قرار بود در هجدهم مارس سال ۲۰۱۶ به اکران برسد بر اساس تصمیم تهیه کنندگان این اثر و کمپانی سازنده اش DreamWorks قرار است در کریسمس سال ۲۰۱۵ به اکران برسد.
گیلرمو دل تورو تهیه کننده ی این اثر پیش از این گفته بود داستان قسمت سوم در ادامه ی قسمت دوم میباشد و پاندای کونگ فو کار در این قسمت سعی میکند پدر واقعی خود را پیدا کند.
اما امروز سه بازیگر که از بازیگران سرشناس میباشند به تیم صدا پیشگان اضافه شدند که این بازیگران عبارتند از Bryan Cranston و Mads Mikkelsen و Rebel Wilson که به ترتیب از عکس سمت چپ تا راست نام آنها را بر اساس این عکس برشمردیم.
صدا پیشگان دیگر داستین هافمن ، آنجلینا جولی ، دیوید کراس و جک بلک میباشند و کارگردان کره ای تبار این اثر خانم Jennifer Yuh میباشد که پیش از این از او این انیمیشن را دیده ایم و او در جای خود برای ساخت این انیمشن باقی مانده است.
نویسندگان قسمت سوم پاندای کونگ فو کار Jonathan Aibel و Glenn Berger بوده و علاوه بر نام بزرگ گیلرمو دل تورو در منصب تهیه کننده نامهای بزرگی همچون ملیسا کاب و جفری هرمان را هم در منصب تهیه کنندگان و سهام داران ساخت این پروژه ی عظیم انیمیشنی میبینیم.