پس از اانتخاب Matthew McConaugheyتوسط Christopher Nolan برای نقش اول فیلم جدید اش بنامInterstellar ، حال در خبرها اعلام شده است که این کارگردان و نویسنده ی بزرگ هالیوود به سراغ یکی از بازیگران گذشته اش بنام Anne Hathaway رفته است . همانطور که در گذشته نیز اعلام کردیم جزییاتی از داستان این فیلم علمی / تخیلی منتشر نشده است ، تنها می دانیم که داستان این فیلم با باور درک علمی درباره ی سفر بین ستاره ها می باشد . Matthew McConaughey که قطعا در فیلم جدید نولان حضور خواهد داشت و انرا تایید کرده است اما خبرگزاری هایی که حضور Anne Hathaway ستاره ی فیلم The Dark Knight Rises را در این فیلم جدید اعلام کرده اند ، جزییات دیگری از کارکتر او مشخص نکرده اند .
بنظر می رسد Christopher Nolan باری دیگر می خواهد از دوستان و رفیقان گذشته اش برای فیلم جدید اش لستفاده کند ، Anne Hathaway یکی از اخرین بازیگرانی می باشد که با این کارگردان اشنا شده بود و نولان او را به گروه Christian Bale , Marion Cotillard , Tom Hardy , Joseph Gordon-Levitt و Michael Caine و Gary Oldman اضافه کرد که تماما در اخرین قسمت سه گانه ی فوق العاده ی بتمن حضور داشتند . همچنین Michael Caine نیز از فیلم Batman Begins در بسیاری از فیلم های Christopher Nolan حضور داشته است و مسلما بسیاری از ما دوست داریم تا نولان نقشی برای او در Interstellar باقی بگذارد .
Anne Hathaway پس از بازی بی نظیر خودش در فیلم موزیکال Les Miserables و گرفتن اسکار اش ، در پروژه های دیگری نیز دیده خواهد شد . به عنوان مثال او قرار است تا در فیلمی بنام THE TAMING OF THE SHREW که برگرفته از یکی از داستان های Shakespeare می باشد حضور داشته باشد ، فیلمی با داستان رومانتیک و موزیکال SONG ONE که در انجا نیز قرار است تا اواز بخواند و همچنین در کمدی تاریک به کارگردانی Lynne Shelton بنام Laggies حضور اش قطعی می باشد . و در اخر Steven Spielberg نیز از وی درخواست کرده بود تا در فیلم جدید اش بنامRobopocalypse حضور داشته باشد اما به این دلیل که ان پروژه فعلا برنامه ی نامشخصی ندارد ، پروژه ی Interstellarدر اولویت های او قرار می گیرد .