فیلم مهم و جنجالی Pacific Rim به کارگردانی و نویسندگی Guillermo del Toro بزودی اکران خواهد شد و یکی از فیلمهای مهم تابستان سال ۲۰۱۳ از نظر گیشه و فروش خواهد بود که به عقیده ی بسیاری فروش بسیار بالای خواهد داشت . کمپانی بزرگ وقدرتمند Warner Bros اگرچه درباره ی ایجاد پروژه هایی مانند Justice League مشکل دارد اما فیلمی مانند Pacific Rim می تواند پروژه ی موفقی برای این کمپانی تبدیل شود . به تازگی نیز با انکه این فیلم هنوز اکران نشده است اما از طرف کمپانی Warner Bros و Guillermo del Toro تایید شد که پس از اکران Pacific Rim فیلمنامه ی قسمت دوم ان نیز اماده خواهد شد .
اما تا اینجا بسیاری از ما داستان این فیلم را می دانیم که پس از حمله ی هیولا هایی بنام Kaiju از اعماق دریا به دنیای انسان ها ، انها نیز دست به ساخت روبات هایی غول اسا بنام Jaegers کردند تا با انان مقابله کنند . در بین کشور های سازنده ی Jaegers ، پنج کشور متحد وجود دارد که اسامی انها به همراه روبات هایشان به شکل زیر می باشند : روباتامریکا بنام GIPSY DANGER و روبات چین بنام CRIMSON TYPHOON و روبات ژاپن بنام COYOTE TANGO و روبات روسیه بنام CHERNO ALPHA و در اخر روبات استرالیا بنام STRIKER EUREKA . اما حالا بیایم این روبات ها را با هیولای افسانه های قدیمی بنام GODZILLA مقایسه کنیم .
اما زمانیکه از Guillermo del Toro پرسیدن که ایا امکان دارد در اینده ای پروژه ای بنام Pacific Rim vs. Godzilla ساخته شود ؟ وی اعلام کرد خیر . همچنین Guillermo del Toro افزود که بسیار دوست دارد تا Godzilla را در مقابل jaegerتصور کند ، اما چیزی بیشتر از فیلم و تصور انسان ها و طرفداران می باشد . من هیچ اطلاعی ندارم که کارگردان فیلمGodzilla بنام Gareth Edwards فیلم اش را به چه سمتی هدایت می کند اما اختلافات بسیاری بین این دو فیلم هستند و من فکر می کنم Godzilla بیشتر واقع گرایانه تر می باشد . (طرحی هنری از توسط طرفداران دو فیلم Pacific Rim vs. Godzilla نیز کشیده شده است که منتشر خواهد شد)
فیلم Pacific Rim قرار است در دوازدهم جولای سال ۲۰۱۳ به روی پرده سینماها رود.

منبع:AriaMovie