مسلما بسیاری ما قدرت و توان های بسیار بلای Christopher Nolan را در خلق کارکتر و دنیایی متفاوتی از کارکتر محبوب دنیای کمیک بوک بنام Batman را مشاهده کردیم و علاوه بر انکه لذت بردیم جزعی از خاطرات ما درج شده است . اما در این میان شخصی دیگر نیز در امدن سه گانه ی The Dark Knight به پرده های سینما نقش بسزایی داشته و ان شخص نیز David S. Goyer نام دارد . در بوجود اوردن ایده ی اولیه برای این سه گانه David S. Goyer و Christopher Nolan با یکدیگر همکاری داشتند و هر دو نیز فیلمنامه ی اولیه ی Batman Begins را نوشته بودند .
اما Christopher Nolan به نوعی به ورابط خودش با دنیای بتمن با فیلم اخر خودش بنام The Dark Knight Rises پایان داد ، اما همه ی ما می دانیم که کمپانی بزرگی مانند Warner Bros به هیچ عنوان یک کارکتر چندین بیلیون دلاری اشرا حتی با این سه گانه ی فوق العاده نیز گوشه ای تنها نخواهد گذاشت و بالاخره روزی خبری از یک سه گانه ی جدید ازBatman خواهیم شنید .
اما اگر این اتفاق بیفتد ، چه کسی واقعا می تونه تا چنین پروژه ی سنگینی را در دستانش بگیره و اون رو راه بندازه . از نظر کمپانی Warner Bros یکی از اشخاصی که برای این انتخاب مناسب می باشد ، David S. Goyer است که به تازگی سریال Da Vinci’s Demons (پس از پخش توسط گروه ترجمه ی اریافیلم ترجمه خواهد شد) از جمله کارهای او قرار است پخش شود که David S. Goyer نویسنده ، تهیه کننده و ایده پرداز این سریال بوده است . اخیرا مصاحبه ای با وی انجام شده است و از او درباره ی شایعات پروژه ی Batman و Warner Bros سوالاتی شده است که Goyer نیز به انان پاسخ داده است .
اطلاعاتی از کمپانی Warner Bros بطور رسمی منتشر نشده است و ما نمی دانیم که ایا ادامه ای از داستان هایNolan می باشد و یا بطور کلی بازسازی خواهد شد اما اینو بطور قطعی می دانیم که حتما ساخته خواهد شد و مسلما پس از پروژه ی Justice League خواهد بود . اما ایا David S. Goyer باری دیگر در این پروژه حضور خواهد داشت یا خیر . و خوده David S. Goyer در سوالی که از او درباره ی بازگشت بتمن پرسیده شده بود ، گفته است :” صادقانه ، نمی دانم . من به مدت ۱۰ سال برای Batman کار کردم که نشون بیش از حد بتمنی کار داشتم . اما واقعا نمی دونم و از من درخواستی نشده ، بنابراین باید صبر کنیم “.
David S. Goyer همچنین در نوشتن فیلمنامه ی Man of Steel به تهیه کنندگی Christopher Nolan نقش داشته است .
منبع:AriaMovie