قسمت دوم فیلم مهم و پر از اکشن G.I. Joe: Retaliation توانست با فروش بسیار خوبی که داشته اس ، تبدیل به دومین فیلمی شود که بالاترین فروش اخر هفته ی ایستر را داشته است . و این موضوع باعث شده است تا ما ماجراهایJoes و Cobra را باری دیگر مشاهده کنیم ، براساس اخبار منتشر شده ، کمپانی بزرگ Paramount اجازه ی ساختG.I. Joe 3 را نیز صادر کرد که به هیچ عنوان دور از ذهن نمی بود . کمپانی Paramount از تجربه های خودش استفاده کرد و بجای اینکه تا پخش نسخه های DVD این فیلم منتشر بماند ، بلافاصله پس از دو هفته اکران فیلم G.I. Joe: Retaliation دستور ساخت قسمت سوم را صادر کرد .
جزییاتی دیگری درباره ی G.I. Joe 3 اعلام نشده است تنها اینکه قسمت سوم نیز بصورت سه بعدی خواهد بود . همچنان تهیه کننده ی این پروژه برای قسمت سوم نیز Lorenzo di Bonaventura خواهد بود و به عیر از Dwayne Johnson نام دیگری از گروه بازیگران برای قسمت بعدی مشخص نشده است . برطبق گفته های Lorenzo di Bonaventura او خواهان مشاهده ی صمیمت بیشتر در فیلم ، صحنه های متجرک و حرکات رزمی و نینجایی بیشتر می باشد .
Lorenzo di Bonaventura اعلام کرد :” هنوز دقیقی نمی دانیم چه اتفاقی در قسمت سوم رخ خواهد داد ، اما بسیار مشتاق تماشای حرکات رزمی و فنون نینجایی در فیلم هستم . در زمان بچگی ، من یکی از طرفداران سریال Combat بودم و حالا در این فیلمها موقیعت استفاده از این فنون می باشد و من نیز می خواهم استفاده کنیم . همچنین صحنه های احساسی و صمیمت بیشتر در فیلم نیز به بهتر بودن فیلم کمک می کند مانند صحنه هایی که رد قسمت گذشته Dwayneو Channing ایجاد می کردند و من علاقه دارم تا باز هم مثل ان ببینیم “.
منبع:AriaMovie