همانطور که اعلام کردیم از این هفته نمایشگاه و مراسم WonderCon در حال برگزاری می باشد و با مراجعه به این نمایشگاه بسیاری از وسایل و اجسام مربوط به فیلمهای مهم و کمیک بوک مشاهده خواهد شد از کتاب های کمیک گرفته تا عروسک های مربوط به کارکترهای دنیای سینما و غیره . و در این نمایشگاه مکان بسیار خوبیست تا کمپانی های فیلمسازی و کارگردان فیلمها درباره ی پروژه های بعدی خودشان صحبت کنند . به همین دلیل در بخشی مربوط به کمپانیUniversal ، بخشی از صحبت های Joseph Kosinski کارگردان فیلم Oblivion منتشر کرد که در این فیلم Tom Cruiseو Morgan Freeman حضور دارند و در تاریخ ۱۹ اپریل اکران خواهد شد . اما صحبت های Joseph Kosinski درباره ی پروژه ی دیگری بنام TRON 3 می باشد .
در دسامبر سال ۲۰۱۲ بود که Joseph Kosinski در مصاحبه ای اعلام کرده بود که کمپانی Disney بسیار علاقه دارد تا دوباره این پروژه راه اندازی شود . و از سال ۲۰۰۹ تا الان در حال کار بروی فیلمنامه می باشند . همچنین این کارگردان افزوده بود که اگر این فیلم منتشر شود عنوان ان TRON 3 نخواهد بود و عنوان دیگری برایش انتخاب خواهند کرد . اما این صحبت ها برای گذشته می باشد و باید دید نظر او درباره ی این پروژه در این زمان چه می باشد .
در جواب سوالی که از Joseph Kosinski پرسیدند ایا واقعا شاهد فیلمی دیگر از TRON و کمپانی Disney خواهیم بود یا خیر ، وی اعلام کرد :” صد در صد ، از سال ۲۰۰۹ کار بروی فیلمنامه اغاز شده است و تقریبا چهار سال می باشد که مستقیما بروی ان کار می کردیم و من ایده هایی که برای این پروژه کنار گذاشتیم رو بسیار دوست دارم . و این قسمت ازTRON بسیار بزرگتر از دو قسمت قبلی اش خواهد بود . و در تمام این مدت تلاش می کردیم تا فیلمنامه ای درست را اماده ی این پروژه کنیم چون نمی خواستیم به همین سادگی با داستان ساده ای دوباره برگردیم و ما نیز نویسنده ای بسیار خوبی داشتیم که بروی فیلمنامه کار میکرد و من از نتیجه ی کار او بسیار راضی هستم . و درباره ی عنوان TRON 3 باید بگوییم که علاوه بر این عنوان ما همچنین به TR3N نیز فکر کرده ایم و باز هم بروی عنوان اصلی فکر خواهیم کرد تا به یک نام درست برسیم “. منتظر اخبار بعدی در این رابطه از ما باشید .