در گذشته اخباری منتشر کردیم که Christopher Nolan ، خالق سه گانه ی The Dark Knight با بستن پرونده ی این پروژه با فیلم The Dark Knight Rises بسیاری را در انتظار نگه داشت تا بدانند پروژه ی بعدی این کارگردان و نویسنده ی بزرگ سینما چه خواهد بود . و ما نیز اعلام کردیم که پروژه ی علمی تخیلی / ماورالطبیعی بنام Interstellar پروژه ی بعدی Christopher Nolan خواهد بود که در ابتدا برادرش جاناتان نولان انرا برای استیون اسپیلبرگ نوشته بود اماChristopher Nolan تصمیم گرفت تا بروی فیلمنامه ای که برادرش نوشته است بازنویسی جامعی انجام دهد و انرا خودش به دست بگیرد و علاوه بر کارگردانی ، تهیه کننده ان نیز باشد .
حال چندی پیش مطلع دشیم که این کارگردان بزرگ هالیوود می خواهد تا Matthew McConaughey نقش اول فیلم او را بازی کند . همچنان جزییات فیلمنامه ی نولان بنام Interstellar محرمانه می باشد اما برطبق گفته ی چند منبع این داستان با باور درک علمی درباره ی سفر بین ستاره ها می باشد . همانطور که گفتیم سالها پیش Jonathan Nolan شخصی که در نوشتن The Dark Knight و The Dark Knight Rises به Christopher Nolan کمک کرده بود ، فیلمنامه ی اولیه ای برای Steven Spielberg نوشته بود . اما زمانیکه کارگردانی این پروژه به Christopher Nolan سپرده شد ، او اعلام کرد که می خواهد از ایده های خودش برای نوشتن داستان Interstellar استفاده کند .
و با تهیه کنندگی دو کمپانی بزرگ و غول سینما ی هالیوود به نامهای Paramount Pictures و Warner Bros اکران این فیلم برای سال ۲۰۱۴ تعیین شد . و حالا Nolan شروع به انتخاب گروه بازیگری اش کرده است . و او برای اولین نقش اش به Matthew McConaughey پیشنهاد داده است . Matthew که نقش های مکملی در فیلمهای Bernie و Magic Mike همچنین نقش اصلی در Killer Joe و The Paperboy داشته است ، به هیچ وجه نباید درخواست نولان را رد کند .Matthew McConaughey نیز درحال حاضر مشغول بازی در سریال True Detective به همراهی Woody Harrelsonمی باشد . و در اخر باید دید که نولان بزرگ برای باقیه گروه بازیگریش از کسانی استفاده میکند که با انها کار نکرده است یا سراغ رفیقان گذشته اش نیز می رود .
فیلم Interstellar در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۱۴ بصورت IMAX اکران خواهد شد .