چهار قرار داد امضا شده توسط بازیگران هالیوودی که سرشناس ترینشان کاترین هیگل میباشد :

Dermot Mulroney بازیگر نام آشنا و بازیگر فیلمهایی همچون About Schmidt (همراه باجک نیکلسون) و ۲۰۱۳ Stoker (با بازی نیکول کیدمن) برای بازی در فیلم تریلر و جنایی Careful What You Wish For به بازیگرانی همچون Nick Jonas و Isabel Lucas پیوست نیک جوناس از برادران بازیگر و نام آشنای جوناسمیباشد ، کارگردانی این اثر را یک کارگردان سریال ساز با نام Elizabeth Allen انجام خواهد داد و نویسندگی بر عهده یChris Frisina میباشد که این فیلم در واقع اولین تجربه ی نویسندگی او برای فیلمهای بلند خواهد بود.این فیلم قرار است در سال ۲۰۱۴ در تاریخی نامشخص به اکران برسد .
Jack Huston بازیگر سریالهای Boardwalk Empire و Parade’s End به یکی از مهمترین پروژه های سینمایی کارگردان نامزد سه اسکار دیوید اوراسل (David O. Russell) پیوست ، این فیلم درام ، تاریخی و تریلر که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده و با نام Untitled David O. Russell/Abscam Project میباشد بازیگران بزرگی و صاحب نامی در تیم بازیگری دارد مانند کریستین بیل ، بردلی کوپر ، جنیفر لاورنس و امی آدامز ، جرمی رنر و چند چهره ی صاحب نام دیگر که باید دید این فیلم با حضور این همه ستاره با کارگردانی اوراسل چه از آب در می آید . اما فیلمنامه نویس این اثر چهره ی تازه و جویای نامی با نام Eric Singer میباشد.این فیلم قرار است در روز کریسمس سال ۲۰۱۳ ، در تاریخ بیست و پنجم دسامبر به اکران برسد .

Katherine Heigl چهره ی صاحب نام و نامزد دو گلدن گلوب و Patrick Wilson برای بازی در فیلم کمدی North of Hell. با کارگردانی و نویسندگی Anthony Burns (کارگردان فیلم Skateland) قرار داد امضا کردند . کاترین هیگل( Knocked Up ) که اخیرا خیلی کم کار شده بود و تنها در سال ۲۰۱۲ در یک اثر حضور داشت باری دیگر با این فیلم بازیگری را به طور جدی دنبال میکند و غیر از این فیلم در سه فیلم دیگر در آینده ای نزدیک حضور دارد .
Patrick Wilson بازیگر سریال A Gifted Man و فیلم Young Adult هم در آینده بسیار پرکار تر میشود و غیر از این فیلم در چهار فیلم دیگر که مهمترینشان Insidious: Chapter 2 میباشد بازی خواهد کرد . فیلم کمدی North of Hell هنوز تاریخ اکران و شروع فیلمبرداریش مشخص نیست .

برای اخبار تکمیلی پیرامون داستان های این سه اثر که این چهار بازیگر در آن ها ایفای نقش میکنند منتظر اخبار تکمیلی باشید .