در روز گذشته خبری درباره ی پروژه ای به نام Deadpool برایتان منتشر کردیم و صحبت های Ryan Reynolds که در فیلمX-Men Origins: Wolverine این کارکتر را بازی کرده بود را بطور مختصر گفتیم و همچنین مشخص کردیم که نویسندگان فیلم Zombieland به نامهای Rhett Reese و Paul Wernick در حال نوشتن چنین پروژه ای هستند . اما همچنینRyan Reynolds در بخشی از مصاحبه اش اعلام کرده بود که پیگیری داستان این چنین کارکتری برای کمپانی ۲۰th Century Fox بسیار سخت می باشد زیرا برای این کارکتر درجه سنی hard-R (درجه سنی بسیار بالا) مشخص شده است و با نگاه به همین موضوع می توان درجه ی ریسک بندی فیلم را متوجه شد . حال به بخشی از مصاحبه ی Rhett Reese و Paul Wernick خواهیم پرداخت نا نظر انان را نیز بدانیم .
در ژانویه سال ۲۰۱۲ خبر اینکه کمپانی Fox می خواهد شانس اش را برای ساخت فیلم Deadpool امتحان کند در صدر خبرها قرار گرفته بود و حتی این خبر توسط Rhett Reese نیز تاییدیه گرفت ، همچنین او اضافه کرده بود که تنها سه دقیقه از این پروژه به نمایش گذاشته شد با این وجود که این کمپانی قول ۸ دقیقه را داده بود . بخشی از صحبت هایRhett Reese :” ما یک کارگردان فوق العاده بنام Tim Miller را داشتیم کسی که این ویدیوی سه دقیقه ای را برای کمپانی Fox انجام داد و ما از Ryan Reynolds نیز برای صدای کارکتر استفاده کردیم . و به نظر من واقعا ۳ دقیقه ی فوق العاده ای بود و وقتی به این ویدیو فکر می کردم به خودم گفتم که این فیلم باید ساخته بشه . و با وجود اینکه این فیلم ممکنه با درجه ی سنی بسیار بالای اکران بشه اما با کمک کمپانی Marvel Universe حتما میشه این فیلم را ساخت “.همچنین Rhett Reese اضافه کرد که بودجه ی ۵۰ میلیون دلاری برای این پروژه کافی خواهد بود و این در صورتی می باشد که هزینه برای بلیط مخصوص درجه ی R بسیار پایین خواهد بود . و Reese معتقد است که این پروژه با دیگر پروژه هایکمپانی مارول فرق خواهد داشت . و Paul Wernick نیز در اینباره می گوید :” ایده ی اصلی Iron Man نیز زمانیکه منتشر شد مانند این کارکتر بود ، تونی استارک یک شخص بیلیونر ، هوس ران ، پر حرف و لجباز اما ببینید که وقتی اکران شد به چه چیزی تبدیل شد و من فکر می کنم که Deadpool نیز همین مسیر را خواهد داشت “.
همچنین Rhett Reese درباره ی لو رفتن فیلمنامه ی این پروژه می گوید :” فیلمنامه ی اینکار به گونه ای به بیرون درز کرد که حوده ما هم نمی دونیم چگونه ، برای مردم خیلی اسونه و می توانند برن و در گوگل سرچ کنند “Deadpool script” یافیلمنامه ی Deadpool که به راحتی می تونند اون رو بخونند . با این وجود ما به مردم و طرفداران این کارکتر می گوییم که نباید اینکار رو انجام بدهند “.
نظر شما چیست ایا کمپانی های فیلمسازی می توانند با پذیرش ریسک فیلمی با درجه ی R و یک بودجه ی ۵۰ میلیون دلاری دست به ساخت چنین فیلمی بزنند یا خیر .