در گذشته اخبار و تصاویر و پوستر های زیادی از فیلم اکشن / سیاسی Olympus Has Fallen به کارگردانی Antoine Fuqua منتشر کردیم اما این تنها پروژه ی ای نمی باشد که مضمونی در ارتباط با کاخ سفید و یا رییاست جمهوری کشور امریکا داشته باشد بلکه فیلم دیگری به نام White House Down و به کارگردانی Roland Emmerich نیز قرار است بزودی اکران شود . بنابراین امروز کمپانی Columbia Pictures تعدادی پوستر جدید از این فیلم را منتشر کرده است . فیلم White House Down در مورد یک مامور از تیم مخفی سازمان حفاظتی به نام جان کِیل با بازیChanning Tatum می باشدکه با دخترش امیلی ، به همراه رییس جمهور جیمز سایِر با بازی Jamie Foxx و تیم امنیتی او در کاخ سفید که مورد حمله واقع شده گیر افتاده اند و حالا این وظیفه ی او می باشد تا از انها مراقبت کند . در این پوستر ها به راحتی می توان ارامش قبل از طوفان را دید .
اما به نظر رقابت دو فیلم White House Down و Olympus Has Fallen به نوبه ی خودش جالب می باشد . و باید دید که کدام فیلم می تواند به خوبی خودش را در اکران ها موفق جلوه دهد . فردا اولین تریلر از فیلم White House Downمنتشر خواهد شد ، بنابراین از همین سایت می توانید منتشر تماشای این تریلر باشید .
نقش جان را چانینگ تاتوم ، نقش دخترش را جوئی کینگ (هنرپیشه خردسال فیلمهای Oz the Great and Powerful ، The Dark Knight Rises و Crazy, Stupid, Love و صداپیشه انیمیشن Ice Age: Dawn of the Dinosaurs) و نقش رییس جمهور را جیمی فاکس بازی میکند . مگی جیلینهال هم در نقش یکی از ماموران تیم امنیتی است . کارگردان این اثر رولاند امِریچ است که در ساخت فیلمهایی چون گودزیلا ، روز بعد از فردا ، ۲۰۱۲ و روز استقلال دخیل بوده است که البته هیچکدام فیلمهای خیلی موفقی نبودند .
در این فیلم Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke, Richard Jenkins, Lance Reddick, James Woods, Garcelle Beauvais و Rachelle Lefevre حضور دارند .
فیلم White House Down در تاریخ ۲۸ ژوئن (جون) ۲۰۱۳ به نمایش در میاید .