کمپانی های Warner Bros و Legendary Pictures امروز یک پوستر و عکس از اخرین ساخته ی Guillermo Del Toroبه نام Pacific Rim منتشر کردند . این فیلم در ژانر علمی تخیلی و ماجراجویانه میباشد و نگاهی پست مدرن به قضیه یآخر الزمان دارد و در این فیلم باری دیگر به مثال فیلمهایی از این دست حیواناتی غول پیکر به نامهای Kaiju حیات انسانی را تهدید میکنند و انسانهای بی دفاع تنها با ساخته های خیلی نا کارآمد به نام های Jaegers به پیکار این حیوانات خواهند رفت . و موضوع از این قرار است که هر کشوری در دنیا jaeger ای با ساخت و طراحی خاص خودش را دارد و این پوستر متعلق به روبات ساخت ژاپن که به نام Coyote Tango شناخته می شود . بنابراین بزودی پوستر و یا تصاویری از روبات های متلق به امریکا به نام Gypsy Danger و حتی روسیه به نام Cherno Alpha و استرالیا Striker Eureka و در اخرچین به نام Crimson Typhoon منتشر خواهد شد .
از بازیگران این فیلم مهم میتوان به Idris Elba و Ron Perlman و Charlie Day اشاره کرد .
لازم به ذکر است Guillermo Del Toro کارگردان این اثر ، یک بار نامزد اسکار شده و فیلمهای پسر جهنمی ، Blade II ، Pan’s Labyrinth را با کارگردانی او دیده ایم و با تهیه کنندگی از او فیلمهای شاخصی دیده ایم ، او همچنین از فیلمنامه نویسان اولین قسمت هابیت که سال قبل به اکران رسید بود و هم اکنون هم آثار بلاک باستر زیادی چه در کارنامه هنری اش و چه در آینده پیش رو دارد .
فیلم Pacific Rim قرار است در دوازدهم جولای سال ۲۰۱۳ به روی پرده سینماها رود .
خلاصه داستان : زمانی که سپاهی از هیولا های غول پیکر که به نامهای Kaiju شناخته می شوند ، از دریاها خیزش می کنند تا برای جنگی اماده شوند که جان میلیون ها انسانها و منابع مصرفی دنیا را تا پایان مصرف خواهند کرد . برای مبارزه با این چنین غول هایی نوع خاصی از سلاح توسط انسانها ابداع شد ، ربات های عظیمی به نام Jaegers که توسط دو خلبان اما توسط ذهنایشان کنترل می شود . اما حتی این روبات ها هم طاقت مقابله با این چنین موجودات عظیم جثه ای را ندارند . بنابر این برای دفاع از خاک خود ، انسان ها مجبور می شوند تا قهرمان هایی از نوع خودشان بوجود بیاورند. یک خلبان سابق با بازی Charlie Hunnam و یک کارآموز با بازی Rinko Kikuchi ، اشخاصی هستند که انها را به عنوان تنها امید بشریت در اخرالزمان می توان نام برد .
منبع:AriaMovie