سرانجام جدیدترین فیلم David O. Russell که با عنوان American Bullshit در خبرها در مورد ان صحبت میشد ، حال عنوان بهتر و مخفف تری بنام Abscam برای ان انتخاب شده است که نام یکی از کارکتر های این فیلم می باشد . داستان فیلم که مضمونی واقعی نیز دارد درباره ی شخصی با نام Abscam می باشد ، هنرمندی که در سال ۱۹۸۰ برای دستگیری یک مجرم خطرناک به FBI کمک می کند . امروز نیز اولین تصاویر از این فیلم با حضور Christian Bale و Amy Adamsمنتشر شد . در گذشته نیز اخبار متعددی از فیلم American Bullshit برایتان منتشر کردیم که اعلام کردیم و همچنین گفتیم که این فیلم در تاریخ ۱۳ دسامبر اکران می شود . و به نوعی رقابت بین Bradley Cooper و Christian Bale در این فیلم تماشایی خواهد بود .
در این فیلم بازیگران بزرگی دیگری همچون Amy Adams , Jennifer Lawrence , Bradley Cooper , Jeremy Renner , Elisabeth Rohm , Alessandro Nivola و Louis CK حضور دارند .
بنابراین فیلم جدید David O. Russell در اکران کریسمس در دور رقابت با فیلمهایی مانند فیلم سامورایی جدید Keanu Reeves به نام ۴۷ Ronin و فیلم اکشن Chris Pine به نام Jack Ryan و همچنین بازسازی فیلم کمدی The Secret Life of Walter Mitty به کارگردانی Ben Stiller و بازی Kristen Wiig خواهد بود .
فیلم مهم Abscam در تاریخ ۱۳ دسامبر اکران خصوصی خواهد داشت و اکران عمومی و جهانی ان به روز کریسمس خواهد افتاد .

منبع:AriaMovie