امروز تریلر جدیدی از انیمیشن بزرگ و مهم کمپانی DreamWorks بنام Turbo منتشر شد . این انیمیشن که با همان تریلر اول توانست بسیاری را طرفدار خود کند ، حالا با این تریلر دوم افراد بیشتری مشتاق اکران ان خواهند بود . داستان این انیمیشن درباره ی حلزونی با صدای Ryan Reynolds می باشد که ارزو دارد تا بتواند روزی با سرعتی مافوق صوت حرکت کند و در مسابقات ایندینیا جونز (رالی) شرکت کند . وقتی چنین اروزویی از زبان یک حلزون بیرون می اید ، کمی ناممکن به نظر می اید اما شما در دنیای انیمیشن ها قرار دارید و هیچ چیزی در این دنیا غیرممکن نمی باشد . در این تریلر صدای بازیگرانی دیگر بنامهای Paul Giamatti و Samuel L. Jackson را نیز خواهید شنید .
در این انیمیشن مهم صدایی از بازیگرانی همچون Paul Giamatti , Michael Pena , Luis Guzmán , Bill Hader , Richard Jenkins , Ken Jeong , Michelle Rodriguez , Maya Rudolph , Ben Schwartz , Kurtwood Smith , Snoop Dogg و Samuel L. Jackson شنیده خواهد شد .
انیمیشن Turbo در تاریخ ۱۹ جولای بصورت سه بعدی اکران خواهد شد .
خلاصه داستان : از سازندگان انیمیشن های بزرگ و محبوب Madagascar و Kung Fu Panda انیمیشن سه بعدیTurbo حول محور حلزونی می گردد که دیوانه وار عاشق رانندگی و مسابقات سرعت می باشد و زمانی که قدرت فرا صوت پیدا می کند سعی می کند تا به رویاهایش رنگ واقیعت بدهد . اما سرانجام بعد از اینکه با سرعتش دوستان خیابانی زیادی پیدا می کند ، Turbo چیزهای زیادی یاد می گیرد و میتوجه می شود که هیچکس به تنهایی موفق نخواهد شد .
برای دانلود این تریلر فوق العاده برو ی کلمه ی “دانلود تریلر” در هر کیفیت کلیک کنید و در دانلود منیجر خودتان قرار دهید :

کیفیت ۴۸۰ با حجم ۴۳ مگا بایت : دانلود تریلر
کیفیت ۷۲۰ با حجم ۱۰۸ مگابایت : دانلود تریلر
کیفیت ۱۰۸۰ با حجم ۱۷۱ مگابایت : دانلود تریلر


منبع:AriaMovie