در ماه های گذشته اخباری حول محور کارگردان اسطوره ای سینما James Cameron منتشر کردیم که بسیار علاقه داشت تا فیلمنامه های Avatar 2 و Avatar 3 را در ماه فبریه به اتمام برساند و در همان روزها نیز فیلمبرداری انها را اغاز کند . ماه فبریه امد و رفت اما هنوز James Cameron حرکتی برای ساخت این دو فیلم انجام نداده است . اما امروزCameron صحبت هایی در مورد چگونگی اغاز داستان انجام داده است که در اینجا به انها اشاره می کنیم . James Cameron افزود :” من در حال کار بروی فیلمنامه های Avatar 2 و Avatar 3 می باشم . روزی مشغول صحبت با Peter Jackson بودم و در مورد این دو پروژه صحبت می کردیم ، که من به Peter Jackson گفتم تو برای ساخت قسمت دوم و سوم Lord of the Rings کتابی در دست داشتی اما من باید کتاب های خودم را خودم بنویسم و داستانی تازه خلق کنم “.
همچنین Cameron در مصاحبه ای تلفنی با PGS اعلام کرده است که من در حال حاضر در New Zealand هستم و در مزرعه ای درحال کار برای فیلمنامه های Avatar می باشم . و ان مزرعه را مانند دنیای Pandoraکه در فیلم Avatarمشاهده می کنیم ، تشبیه کرده است . اما نیوزیلند همان سرزمین کارکترهای پیتر جکسون می باشد ، ایا ممکن است شاهد حضور این کارگردان نیز در قسمت های بعدی فیلم Avatar باشیم یا خیر .
در اخر این کارگردان بلند بالای هالیوود که دو فیلمش در صدر بالاترین فروش های جهانی قد علم کرده اند درباره ی بازیگران مورد علاقه اش برای این دو فیلم توضیحات زیادی منتشر نکرد اما افزود که بازیگرانش اماده هستند برای زمانیکه فیلمنامه ی درستی در دست داشته باشد و انها از خود او بیشتر منتظر فیلمنامه ی اصلی هستند . اما به هر حال باید صبر کرد تا داستان شکل خاص خودش را بگیرد و فشار ها به خودی خود کاهش پیدا می کنند .

منبع:AriaMovie