انتقاد های بسیاری نسبت به Sylvester Stallone برای ساخت دو قسمت از فیلمهای The Expendables صورت گرفت اما نویسنده / کارگردان و بازیگر این سری فیلمها مانند همیشه در مورد این فیلمش گفته است که بیشتر به دنبال اکشن و شوخی است تا درام ارزش گذاری سینمایی . امروز Sylvester Stallone در صفحه ی توییترش صحبت هایی در مورد The Expendables 3 کرده است و گفته که فیلمنامه ی ان درحال نوشتن می باشد و امیدوار است که Jackie Chan را برای قسمت جدید وارد فیلم کند و ما نیز شایعاتی مربوط به این خبر رو در گذشته منتشر کردیم . همچنین Stallone به نکات دیگری نیز اشاره کرد .

در اینجا متن توییت شده ی Sylvester Stallone در مورد قسمت سوم The Expendables که امروز منتشر شد را می خوانید :” در حال نوشتن داستان EX3 می باشم و با کلی سوپرایز روبرو خواهید شد . در EX3 ستاره های جوان بیشتری حضور خواهند داشت و شوخی و طنزمایه ی بیشتری نیز دارد چون همیشه علاقه داشتم تا قسمت شوخی داستان بیشتر از درام ان باشه . نه ، Steven Seagal شرمنده ، اما ممکنه که برای قسمت جدید Jackie Chan را ببینیم و همینطور یک ستاره ی جوان . منظورم از جوان ، یک شحص ۲۱ تا ۲۷ ساله است ، نه خیلی درشت اندام اما باهوش و کار بلد و همینطور یه بازیگر زن ، نه فقط واسه زیبایی بلکه بامزه ، سرسخت و واقعی “.
در اخر هنوز از طرف Jackie Chan حضور در قسمت جدید فیلم اکشن The Expendables تایید نشده است اما با حضور او می توان امید بیشتری به نظم داشتن حرکات اکشن و رزمی این فیلم داشت . به نظر میاد Jackie Chan اثرات بیشتری در فیلمی که بازی می کنه میگذاره تا Jet li که تا اینجا بیشتر شبیه بازیگر میهمان چند دقیقه ای بوده است . و بنظر می رسد برای The Expendables 3 یکی از کاندید ها Steven Seagal می باشد . و برای بازیگران جوان قسمت سوم نیز به هیچگونه نامی اشاره ای نشده . اما شما دوست دارید تا چه بازیگرانی را در قسمت سوم این فیلم ببینید ؟