کمپانی Sony Pictures جدید ترین ساخته ی کارگردان فیلم Silver Linings Playbook بنام David O. Russell برای اینکه در جشنواره ها شانس حضور داشته باشد ، نزدیک پایان سال و قبل از کریسمس اکران خواهد کرد . فیلم بعدی David O. Russell که با عنوان American Bullshit شناخته می شود ، در تاریخ ۱۳ دسامبراکران می شود . داستان فیلم درباره ی یک هنرمند می باشد که با FBI برای اجرای عملیاتی همکاری می کند .

David O. Russell برای این فیلمش بهترین ها را دوباره دعوت کرده است و اسامی بزرگی را در گروه بازیگری اش قرار داده است ، Bradley Cooper و Christian Bale نقش های اصلی خواهند بود و برای جشنواره ها باید با یکدیگر رقابت کنند و دیگر گروه بازیگری شامل Amy Adams , Jennifer Lawrence , Louis C.K. , Jeremy Renner می باشد و اما حضور Alessandro Nivola در هاله ای از ابهام قرار دارد و تایید نشده است .

Bradley Cooper و Jennifer Lawrence که پس از بازی در فیلم Silver Linings Playbook همبازی یکدیگر برای بسیاری از فیلمها شده اند ، یکبار دیگر انها را در فیلم Serena خواهیم دید . همچنین کمپانی Sony Pictures پروژه ی سنگین دیگری بنام The Monuments Men با حضور George Clooney و Matt Damon و Jean Dujardin را در دست دارد و Tom Hanks در فیلمی با داستان واقعی بنام Captain Phillips حضور خواهد داشت و Bennett Miller کارگردان فیلم Moneyball فیلم جدیدش در ژانر درام به نام Foxcatcher را با بازیSteve Carell و Mark Ruffalo در دور رقابت خواهد داشت . نمی توان گفت که ایا اسکار سال ۲۰۱۴ مانند امسال خواهد بود یا خبر اما با وجود این فیلمها که تا الان مشخص شده اند ، فیلمهای قوی برای سال جدید برای تماشا خواهیم داشت .

بنابراین فیلم جدید David O. Russell در اکران کریسمس در دور رقابت با فیلمهایی مانند فیلم سامورایی جدید Keanu Reeves به نام ۴۷ Ronin و فیلم اکشن Chris Pine به نام Jack Ryan و همچنین بازسازی فیلم کمدی The Secret Life of Walter Mitty به کارگردانی Ben Stiller و بازی Kristen Wiig خواهد بود .