برای طرفداران سریال محبوب ۲۴ و Kiefer Sutherland ممکنه حاوی اخبار خیلی خوبی نباشیم . اما از مدت ها پیش تصمیم گرفته شده بود تا این سریال به فیلم سینمایی تبدیل شود و Antoine Fuqua کارگردان فیلم Training Day که به عنوان کارگردان این پروژه انتخاب شده بود امروز اعلام کرد که مراحل ساخت این پروژه به اخر خط رسیده است . این کارگردان که اخرین ساخته اش به نام Olympus Has Fallen که در همین سبک هم می باشد ، اماده ی اکران است در طی مصاحبه ، صحبت هایی را در مورد پروژه ی سینمایی ۲۴ انجام داده است . وی گفته است :” نه ، فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد ، حداقل با من رخ نخواهد داد . من با Kiefer Sutherland در شبکه ی Fox ملاقات داشتم که درست قبل ازاضافه شدن Kiefer Sutherland به سریال Touch بود . در کل Kiefer Sutherland خیلی مصمم بود تا این پروژه راه بیفتد اما فکر نمی کنم که او بتواند با شبکه ی Fox کنار بیاید و زمان اینکار هم برای من دیگر گذشته است “.

پس از اتمام این سریال ، تا الان به مدت سه سال است که هیچگونه خبر جدی ایی دراینباره نشنیده ایم و حالا هم که می شنویم Antoine Fuqua از این پروژه خارج شده است که باعث می شود تمام امید ها برای دین دوباره ی Kiefer Sutherland و ۲۴ به ناامیدی تبدیل شود . اما در اخر یک جمله در هالیوود بسیار معروف است و ان ایسنت که می گویند هرگز نگو هرگز .

منبع:AriaMovie