امروز در مصاحبه ای که با Nicolas Cage در مورد فیلم Ghost Rider 3 سوال شد ، وی در جواب گفت :” امکان ساختش بسیار زیاد است ، اما من دیگر نخواهم بود “. این بازیگر محبوب سینمای هالییود که در انیمیشن جدید و مهم The Croods به همراه Emma Stone و Ryan Reynolds صداپیشگی کرده است ، با اخرین قسمت فیلم Ghost Rider به نام Ghost Rider: Spirit of Vengeance تنها توانست $ ۵۱ میلیون دلار فروش داخلی داشته باشد و با $ ۸۰ میلیون دلار از فروش جهانی ، میزان فروش کل اش را به $ ۱۳۲ میلیون دلار برساند که با بودجه ای معادل ۵۷ میلیون دلار ساخته شده بود . این میزان فروش که از نظرکمپانی Sony رقم جالبی نیست و حتی بسیار هم برای کارنامه ی کاری Nicolas Cage بدنام می باشد ، احتمال ساخت قسمت بعدی برای این فیلم بسیار زیاد است .
اما با وجود ساخت قسمت بعدی برای این فیلم که براساس داستان های کمیک بوک ساخته می شود ، وقتی از ستاره ای این فیلم Nicolas Cage در مورد قسمت بعدی سوال شد ، او اعلام کرد :” من چیزی را که قبلا گفتم ، باز هم تکرار خواهم کرد . که من برای حضور در قسمت بعدی این فیلم بسیار شک دارم “.
حال این سوال باقی می ماند که ایا تمام میزان فروش Ghost Rider تنها به خاطر حضور Nicolas Cage می باشد ؟ ایا بازهم حاضر هستید این فیلم را بدون حضور Nicolas Cage تماشا کنید و سوال اخر اینکه چه کسی جای Nicolas Cage را برای این نقش خواهد گرفت ؟