بعد از مدتها انتظار تاریخ اکران جدیدترین فیلم جانی دپ با نام Transcendence توسط کمپانی برادران وارنر اعلام شد . این فیلم که با کارگردانی والی فیستر میباشد که در واقع اولین فیلم اوست ولی او چهره ای نام آشنا و برنده ی اسکار میباشد که در اغلب فیلمهای کریستوفر نولان بزرگ همکار و فیلمبردار او بوده است .

او هم مانند همکارش زیاد قصد ندارد داستان فیلمش را فاش کند اما چندی قبل در مصاحبه ای کوتاه اعلام داشت که فیلم Transcendence درباره ی دانشمندی با بازی جانی دپ در رشته ی علوم کامپیوتری میباشد که قصد دارد مغذ خود را به شیوه ای نوین روی ابر رایانه ای آپلود کند و برای اولین بار رایانه ای را ایجاد کند که با مغذ پویای بشری کار میکند اما این دانشمند توسط دزدان این تکنولوژی در مراحل آخر ساخت این ابر رایانه مورد ترور قرار میگیرد . همچنین دیگر بازیگری که مانند جانی دپ حضورش قطعیست Paul Bettany میباشد که پیش از این او را در فیلمهای Priest و A Beautiful Mind دیده ایم .

تاریخ قطعی اکران این اثر در بیست و پنجم آوریل سال ۲۰۱۴ خواهد بود و یک هفته بعد از اکران این اثر ، اکران سراسری فیلم The Amazing Spider-Man 2 آغاز میشود .

منبع:AriaMovie