زمانی که در مورد فیلم X-Men: Days of Future Past جایی خبری را می خوانیم یا در موردش می شنویم ، با فیلمی پر از بازیگر و چند ستاره مواجه می شویم که Bryan Singer تصمیم د ارد تا همه ی انها را در یک تصویر قرار دهد . این اسامی تنها به James McAvoy , Michael Fassbender , Jennifer Lawrence و Nicholas Hoult از فیلم First Class منتهی نمی شود که در قسمت جدید نیز از کارکتر انها خواهیم دید ، بلکه شاهد حضور Patrick Stewart , Ian McKellan , Hugh Jackman , Anna Paquin , Shawn Ashmore و Ellen Page از سری فیلم X-Men نیز خواهیم بود ، (همچنین Peter Dinklage جدیدا به گروه بازیگری اضافه شده است ) . در بسیاری از مصاحبه های Bryan Singer کارگردان این فیلم خواندیم که او تصمیم دارد تا اینده و گذشته این گروه ها را به تصویر بکشد . و رویارویی زوج بازیگری James McAvoy با Patrick Stewart دو بازیگر کارکتر جوانی و پیری پروفسور X و Ian McKellan با Michael Fassbender دو بازیگر کارکتر جوانی و پیری Magneto بسیار شگفت انگیز خواهد شد .
اما امروز James McAvoy ستاره ی جوان روبه رشد سینمای هالیوود در بخشی از گفته هایش اعلام کرد است که هرگز فکر نمی کند که حتی در یک صحنه در کنار Patrick Stewart دیده شود . این بازیگر در مصاحبه اش با مجله ی Empire گفت : ” این میتونه خیلی جالب باشه ، اما فکر نمی کنم که Patrick Stewart و من هیچ صحنه ای در کنار یکدیگر داشته باشیم . فکر نمی کنم که اینده و گذشته با یکدیگر مکالمه ای داشته باشند ” .
حال باید منتشر ماند و دید که Bryan Singer چگونه این فیلم را مدیریت می کند و چه چیزی به نشان می دهد .
فیلم X-Men: Days of Future Past در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .

منبع:AriaMovie