در هفته های گذشته خبری مبنی بر حضور ستاره ی سریال Game of Thrones یعنی Peter Dinklage در فیلم جنجالی X-Men: Days of Future Past منتشر کردیم و همینطور که او در نقش دشمن اصلی داستان خواهد بود . این موضوع که باعث تعجب بسیاری از علاقه مندان این سری فیلمها شده بود ، باعث شد تا کمی تحقیق در اینباره انجام بدهیم و برای شما نیز منتشر کنیم . پس از انتشار این خبر توسط Bryan Singer در صفحه ی توییترش ، عده ای فکر کردند که Peter Dinklage در این قسمت نقش یک جن را بازی خواهد کرد اما امروز Bryan Singer کارگردان فیلم X-Men: Days of Future Past تمام این موضوعات رو رد کرد .
ساخت فیلم X-Men: First Class که باعث شد بعد دیگری از سری فیلمهای X-Men نمایش داده شود ، حدس ها درباره ی حضور کارکتر جن درقسمت بعدی را کاملا رد می کند . Bryan Singer کارگردان این فیلم نیز پس از رد کردن این موضوع که Peter Dinklage نقش کارکتر جن مانندی در فیلم نخواهد داشت ، اضافه کرد “ که حتی در قالب کارکتر CGI نیز نخواهد بود . بلکه Peter Dinklage خودش خواهد یود . نه به این شکل که او کارکتر Peter Dinklage را بازی خواهد کرد ، خیر فقط کارکترش مانند خودش شکل خواهد گرفت . کارکتر او ، به هیچ وجه خجالتی نیست ، اون فقط یه بازیگر عالیست که من هم یکی از طرفداران او در سریال Game of Thrones می باشم “ .
(CGI یا Common Gateway Interface معانی مختلفی دارد که در زمینه ی فیلمنامه نویسی به گونه داستان یا فیلمنامه هایی گفته می شود که از دل دنیای وب سرچشمه می گیرند)
بنابراین با این توصیفات نتیجه می گیریم دشمن اصلی این قسمت و یا یکی از دشمنان اصلی این داستان خجالتی نیست ، از قالب داستان های CGI نمی باشد و شبیه خوده Peter Dinklage است ، شما چی فکر می کنید ؟
جدا از این بحث ها در این فیلم بازیگران دیگری از جمله Michael Fassbender, James McAvoy, Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Ian McKellan, Patrick Stewart, Hugh Jackman و جمعی دیگری از بازیگران سری فیلمهای X-Men حضور خواهند داشت .
فیلم X-Men: Days of Future Past در تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .

منبع:AriaMovie