کمپانی های Alcon Entertainment و Warner Bros رسما اعلام کردند که مراحل ساخت پروژه ی Prisoners به کارگردانی Denis Villeneuve اغاز شده است . این فیلم درام /اکشن می باشد که توسط Denis Villeneuve که فیلم Incedies را از او دیده ایم ، کارگردانی خواهد شد . در این فیلم Hugh Jackman در نقش کارگری می باشد که خودش را بابت دزدیده شدن دخترش و دوستش مقصر می داند و مدام سرزنش می کند و حتی خودش را مسئول این اتفاق می بیند ، سرانجام برای پیگیری این موضوع به دنبال کاراگاهی ممتاز با بازی Jake Gyllenhaa می رود تا از او کمک بگیرد .
بازیگران دیگر این فیلم Paul Dano, Maria Bello, Terrence Howard و Viola Davis می باشند . فیلمنامه ی این فیلم توسط Aaron Guzikowski نویسنده ی فیلم Contraband نوشته شده است و از طرفی هم ستاره ی دیگر هالیوود Mark Wahlberg یکی از مدیران تولید این فیلم می باشد . علاوه بر اینها دوربین فیلمبرداری این فیلم به دستان Roger Deakins سپرده شده است که فیلمهای Skyfall و No Country for Old Men را از زاویه ی دوربین او دیده ایم .
فیلم Prisoners در تاریخ ۲۰ سپتامبر همین سال اکران خواهد شد .
جزییاتی از داستان : Keller Dover با بازی Jackman با بدترین کابوس هر پدر و مادری روبرو می شود و ان این است که دختر شش ساله اش Anna به همراه دوستش Joy گم می شوند و هر ثانیه ای که می گذرد باعث افزایش وحشت بین خانواده ها می گردد . در این میان کاراگاه Loki با بازی Gyllenhaal راننده ی کامبونی بنام Alex Jones با بازی Paul Dano که با ان مضنون می باشد را دستگیر می کند اما بدلیل عدم وجود شواهد مجبور به ازاد کردن او می شود . اما Keller Dover با بازی Jackman که می داند جان دخترش در خطر می باشد ، تصمیم می گیرد تا خودش به تنهایی دست به کار شود و همه ی ما می دانیم که یک پدر حاضر است تا چه کارهایی برای ازادی دخترش انجام دهد . حال این سوال پیش می اید که در اخر ، مردی را می ینیم که منتظر می ماند تا عدالت اعمال شود و یا خودش به یک مضنون اصلی تبدیل می شود ؟


منبع:AriaMovie