• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    صفحه 4 از 4 نخست ... 234
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20

شماره عضویت
      2
      محل زندگی
      شیراز
      پسندیده : 13
      مورد پسند : 175 بار در 53 پست

کسانی قسمت 14 خاطرات یک خوناشام رو دیدن بیان تو <<>>>سایلاس زنده شد ! !!

سلام خدمت دوستانه گلم همینطور که قسمت چهارده رو دیدین که خیلی اتفاق ها افتاد که همه رو با هم مرور میکنیم اول از همه فقط میشه از دارو یه قلب نوشید این یعنی فقط و فقط میشه یک نفر استفاده کرد مورد بعد اینه که رابطه ی کلاوس و کرولاین یجور باحال شده چون بقول کلاوس ما دوتامون مثله همیم دوست داریم جاودانه باشیم قدرتمند باشیم کلاوس به تایلر یه فرصت داد که فرار کنه و یجورایی بخشیدش اونطرف هم بازم کاترین پیرس برگشششششششت که این خیلی خوبه من شخصا از شحصیت کارتین خوشم میاد ولی یه اتفاقه بدی که افتاد جرمی مرد!!!!! یکم شوکه کننده بود درسته خیلی بی مصرف هست ولی بازم یکم حالگیری بود و مهمترین اتفاق این قسمت زنده شدن سایلاس بود که تو قسمت بعدی مشخص میشه این سایلاس کی هست و چه قدرتی هایی داره منکه حدس میزنم ادمه خوبی نباشه یچیزی مثله مایکل ولی یه نکته کلی که من خیلی خوشم اومد از این فصل یجورایی داره داستان ماجراجویانه میشه مخصوصا این دو قسمت اخر یعنی 13 و 14 کارتین هم که مثله همیشه اومد سره اماده اش دارو ر دزدید تا هفته ی دیگه که خدا کنه تاخییر نخوره باید صبر کنیم ببینم چی در انتظارشون هست
      شما هم اگه نظره خاصی دارین بگین

شماره عضویت
      35
      نام واقعی
      امیر حسین
      محل زندگی
      Mystic Falls
      فیلم مورد علاقه
      زیادنننن....ولی بیشتر سبک کمدی و موزیکال
      سریال مورد علاقه
      The Vampire Diaries....Hoshe Siah
      بازیگر مورد علاقه
      Ian Somerhalder
      پسندیده : 25
      مورد پسند : 0 بار در 0 پست
      از عکسای قسمت 15 پیداست که بانی زندست اینو ببیند

http://tvdfans5.ir/wp-content/upload...6bca8c8-t3.jpg

پس به احتمال 90 جرمی رو باید باش خدافظی کنیم

شماره عضویت
      49
      پسندیده : 82
      مورد پسند : 269 بار در 91 پست
      اها راستی ی سوالی...کاترین اون دارو ارو میخواد چیکار اخه؟اون مگه با خون اشام بودن مشکلی داشت اصن ایاااا؟؟؟ کاترین کلا هیچ نقشی نداره اما وقتی که میاد,ی تیریپ ب همه چی می***ری**نه و بعد میره پی کارش...متنفرم ازش

شماره عضویت
      30
      محل زندگی
      TEHRAN
      پسندیده : 28
      مورد پسند : 10 بار در 3 پست
      قسمت خوبی بود !!! حداقل یه اتفاق خاصی افتاد!!
      خودم شخصا از مرگ جرمی ناراحت شدم !!!
      ولی اگه قراره دیمن بمیره من شنیدم که دوباره بر می گرده چون اگه بمیره من خودم سریال رو دیگه نگاه نمی کنم
      دم کاترین گرم که اومدو یه حالی دوباره به اینا داد
      امیدوارم اگه سایلاس هم یکی مثه مایکل کله گنده باشه مثه اون راحت حذفش نکنن
      ایمان هرچه پنهان*تر است پاک تر است و
      عشق هرچه در پناه کتمان مخفی*تر است، زلال*تر
      ایمان بی عشق اسارت در دیگران است و عشق بی*ایمان اسارت در خود.
      ایمان بی عشق تعصبی کور است و عشق بی ایمان کوری متعصب

شماره عضویت
      32
      پسندیده : 0
      مورد پسند : 0 بار در 0 پست
      شیما جان کاترین دارو رو میخواد واسه زنده موندن!!!سایلاس که زنده بشه قراره جهنم به پا کنه!!نتیجه میگیریم کاترین میخواد با سایلاس معامله کنه زندگیش در برابر دارو!!به همین سادگی ولی از اونجایی که کاترین خعلی 2رو هستش باید احتمالات دیگه رو هم در نظر بگیریم!!شاید دارو رو یه کلاوس بده!!شاید.....

شماره عضویت
      2
      محل زندگی
      شیراز
      پسندیده : 13
      مورد پسند : 175 بار در 53 پست
      به به سلام خدمت دوستان گلم حسین داش اگه الاریک برگرده که حرف نداره من خیییییییییییییییییییلی دوستش دارم یه چیز هایی شنیده بودم ولی شک داشتم که حقیقت داشته باشه بازم مرسی از خبرت
      در مورده اینکه دیمن بمیره اصلا دلیلی وجود نداره که بمیره سسسسریال داره بازم همون اوجی که تو فصل های قبل رو داشت میگیره مخصوصا اگه خوناشام اصیل سریال الایژا هم برگرده دیگه جمع همه جمعه در مورده کاترین هم یه سوالی واسم پیش اومده که دارو رو واسه چی میخواد ایا میخواد انسان بشه؟؟؟؟ یا دارو رو واسه این میخواد که کلاوس رو بکشه اگه کلاوسسسسسسسسسسس بمیره خیلی بد میشه / مثلا کاترین ادم بشه بره با استفم دیمن هم با الینا در کل همه سره کاریم

صفحه 4 از 4 نخست ... 234