Happy Town


ژانر: درام
سازنده: Josh Appelbaum و Andre Nemec و Scott Rosenberg
کشور: آمريکا
زبان: انگليسي
شبکه پخش کننده: ABC
مدت زمان پخش: 45 دقيقه


سريال Happy Town يـک سـريال درام و معمايي آمريکايي است که توسط Josh Appelbaum و Andre Nemec و Scott Rosenberg سـاخته شده اسـت. اين سـريال که در واقع يک ميني سـريال کوتاه هشـت قسـمتي اسـت از تاريخ بيسـت و هشـتم اپريل 2010 شـروع به پخـش کرد و آخرين قسـمت آن در تاريخ شانزدهم ژوئن 2010 پخش شـد. نکته قابل ذکر اين سـريال اي اسـت که تنها شش قسـمـت آن از شبکه ABC پخش شـد و دو قسمت آخر يعني Dallas Alice Doesn't Live Here Anymore و Blame It on Rio Bravo فقط از طريق سايت و پخش اينترنتي قابل تماشـا بود. با اینکه داسـتان سـریال در ایالت میـنیـسـوتا آمریکا اجرا می شـود اما اکثر قسـمـت های این برنامه در شهر های ایالت Ontario کانادا فیلم برداری شـده اسـت.
داسـتان سـریال از این قرار اسـت که آرامشی که در منطقه Haplin میـنیـسـوتا وجود دارد خیلی زود توسـط یک سـری دزدی و آدم ربایی های مشـکوک از بین می رود. بعد از مدتی مردم محله به این باور می رسـند که تمامی این جنایـت ها توسـط شخصـی به نام مردِ جادویی یا همـان Magic Man انجام می شـود. شخصـیـتی که Merritt Grieves نام دارد و این باور را بین مردم جا انداخته اسـت که می تواند آدم ها را ناپدید کند. هفت نفر از سـاکنین ناپدید شـدند و دیگر هرگز از آن ها خبری شـنیده نشـد. کلانتر این شـهر کوچک یعنی Tommy Conroy حـس می کند کارش سـخت تر شـده اسـت زیرا کاملا مشـخـص اسـت که خیلی از سـاکنین چیزی را از او مخفی می کنند. Henley Boone که به تازگی به شهر Haplin برای زندگی آمده اسـت، به نظر می رسـد اطلاعات بیشـتری راجع به جرم و جنایت انجام شـده در این شـهر دارد اما به دلایلی نامشـخـص از گفتن همه موارد خودداری می کند ...
با وجود تبلیغـات زیاد شـبکه ABC برای این سـریال، باز هم عملکرد موفقیت آمیزی حاصل نشد از آن جایی که اپیزود اول آن تنها امتیاز 1.7 از 5 را دریافت کرد که چندان خوب نیـسـت. اوضاع حتی برای اپیزود دوم از این هم بدتر شـد از آنجایی که امتیاز 1.7 تبدیل به 1.2 شـد. سـرانجام بعد از عدم کسـب موفقیت و بازدید لازم، سـریال بعد از شـش قسـمـت از تلوزیون حذف شـد و دو قسـمـت باقی مانده نیـز به طور آنلاین پخـش شـد و اعلام شـد که این سـریال فصل دومی نخواهد داشـت.

بازيگران:
  • Geoff Stults در نقش Tommy Conroy
  • Lauren German در نقش Henley
  • Amy Acker در نقش Rachel Conroy  • Sam Neill در نقش Merritt Grieves  • Peter Outerbridge در نقش Handsome Dan Farmerاين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.