►انتشار اولین پوستر از قسمت دوم فیلم The Hunger games◄


در هفته ی شکر گذاری کمپانی Lionsgate تصمیم گرفت تا به عنوان هدیه به طرفداران فیلم The Hunger games ، پوستر تصویری (متحرک) قسمت دوم رو منتشر کند . عنوان این قسمت Catching Fire نام خواهد گرفت . اگر جزع طرفداران قسمت اول این فیلم باشید باید بدانید که این کمپانی در سال 2011 هم به همین شکل قبل از اکران قسمت اول بسیاری رو تشنه ی تماشای این فیلم کر
ده بود.
این قسمت فیلم توسط Francis Lawrence کارگردانی خواهد شد و فیلمنامه هم توسط Simon Beaufoy نویسنده ی میلیونر زاغه نشین و به همراه Michael Arndt نویسنده ی داستان اسباب بازی 3 نوشته خواهد شد.

داستان این فیلم در ادامه ی قسمت اول شکل خواهد گرفت به این صورت که کتنیس اوردیین با بازی جنیفر لارونس بعد از پیروزی در 74 امین دوره ی مسابقات تشنگان نبرد به خانه اش و محل زندگی خودش به همراه شریکه مسابقه ایش پیتر ملارک با بازی جاش هاچرسون بر می گردد . اما پیروزی در این مسابقات به این معنی ست که برندگان می بایست در توری به نام "Victor's Tour" در تمام مناطق شرکت کنند . در طول سفر کتنیس احساس می کند که شورشی در حال وقوع ست اما کنگره که توسط پرزیدنت برفی با بازی دونالد سوفرلند اداره می شود در حال اماده سازی برای برگذاری 75 امین دوره ی مسابقات تشنگان نبرد است.
در این لینک می توانید پوستر متحرک رو تماشا کنید :

https://www.catchingfirelogo.com/mopo/cfnewlogo.swf

این فیلم در تاریخ 22 نوامبر 2013 اکران خواهد شد.