Harper's Island


ژانر: ترسناک
سازنده: Ari Schlossberg
کشور: آمريکا
زبان: انگليسي
شبکه پخش کننده: CBS
مدت زمان پخش: 45 دقيقه


سريال Harper's Island يـک سـريال ترسـناک و معمایی آمريکايي است که توسط Ari Schlossberg سـاخته شده اسـت. اولین قسـمت این سـریال در تاریخ نهم اپریل سـال 2009 از شبکه CBS شـروع به پخش کرد و تا اواخر سال 2009 ادامه یـافـت. یکی از نکات قابل ذکر راجع به این سـریال این اسـت که در هر قسـمت حداقل یک و حداکثـر پنج کاراکتر به قتل می رسـیدند. در انتهای سـریال تنها چهار کاراکتر Abby ، Jimmy ، Madiosn و Shea زنده ماندند. نکته دیگری که میتوان درباره این قضیه به آن اشـاره کرد این اسـت که هیچ کدام از هنرپیـشـه ها از قبل اطلاع نداشـتند که شخصیتی که به جای او بازی می کنند، در کدام قسمت خواهد مُرد. این قضیه در همان روز که دیالوگ ها به آن ها داده می شـد به آن ها گفته می شـد تا بازیگران بتوانند با هیجان بیـشـتر و همچنین طبیعی تر به ایفای نقـش بپردازند. تمامی سـریال تقریبا در جزیره Bowen Island فیلم برداری شـده اسـت. جزیره ای که حدودا در دو کیـلومتری شهر ونکووِر کانادا قرار دارد.
داسـتان اين سـريال سـیزده قسـمتي از جایی شـروع می شـود که همه دوسـتان و آشنایان در جـزیره Harper's Island جمع شـده اند تا در مراسـم عروسـی Henry Dunn و Trish Wellington شـرکت کنند. پـسـرعموی Tirsh یعنی Ben Wellington هنوز به مراسـم نرسـیده اسـت اما آن ها تصـمیم می گیـرند مراسـم عروسـی را بدون او شـروع کنند. قافل از این که Ben Wellington در جای دیگری به میله جلویی کشـتی بسـته شـده است و به محـض حرکت کشـتی با سـر به پروانه موتور کشـتی برخورد می کند. از سـمت دیگر دوسـت صمیمی و قدیمی Henry یعنی Abby Mills نیز برای آمدن به جزیره اسـترس دارد زیرا مادرش هفـت سـال پیـش توسط John Wakefield به قتل رسـیده بود.
در بین مهـمان های مراسـم عموی Henry یعنی Marty Dunn نیز حضـور دارد که به طور مخفیانه یک کیف پر از پول به مبلغ $250,000 به همراه یک اسلحـه را حمـل می کند. مراسـم در مهمان خانه The Candlewick ادامه پیدا می کند و Abby نیز با محیطی که قبلا در آن بود دوباره آشـنا می شـود. در همین هنگام دوسـ ـت پسر سـابق Trish یعنی Hunter Jennings به درخواسـت آقای Wellington وارد مهمانی می شـود. آن ها سـعی دارند تا بین Henry و Trish اختلاف بیاندازند و عروسی ـشان را به هم بزنند اما عمو Marty Dunn با آن ها رو به رو می شـود. کمی بعد تر عمو Marty Dunn از یک پل سقوط می کند و بین آن گیر می کند و توسط یک فرد ناشـناس به قتل می رسـد. در همین بین Abby به اتاقش می رود و یک تکه روزنامه مربوط به قتل مادرش را در آن جا پیدا می کند و ....

بازيگران:
  • Elaine Cassidy در نقش Abby Mills
  • Katie Cassidy در نقش Trish Wellington
  • Harry Hamlin در نقش Marty Dunn  • Christopher Gorham در نقش Henry Dunn  • Adam Campbell در نقش Cal Vendeusonاين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.