Hatfields & McCoys


ژانر: درام - بر اساس واقعیت تاریخی
سازنده: Kevin Reynolds
کشور: آمريکا
زبان: انگليسي
شبکه پخش کننده: History
مدت زمان پخش: 120 دقيقه


سريال Hatfields & McCoys يـک مینی سـريال درام آمريکايي است که توسط Kevin Reynolds سـاخته شده اسـت. این مینی سـریال که تنها سـه قسـمـت دارد از تاریخ بیـسـت و هشـتـم مـِی 2012 تا سـی ام همین ماه پخـش شـد. با وجود اینکه این مینی سـریال فقط سـه قسـمـت دارد اما هر قسـمت آن حدودا صد و بیـست دقیقه به طول انجامید. شبکه پخش کننده این برنامه نیز شبکه History بود که اکثرا بر برنامه های تاریخی و حقیقی تمرکز دارد. اگر چه داستان این ماجرا در شهر های West Virginia و Kentucky رخ می دهد اما فیـلم برداری سـریال در کشـور رمانی انجام گرفته شـده اسـت. به گفته منابع مربوطه توریسـتی، این سـریال در صنعت توریـست منطقه Hazard, Kentucky تاثیر به سـزایی نیز داشـته اسـت.
دو مرد؛ دو دوسـت صمیمی یعنی Anse Hatfield و Randall McCoy که در اواخر جنگ جهانی به نزد خانواده هایشان باز می گردند. اما چند سـوتفاهم کوچک بین این دو دوسـت باعث ایجاد جنگ دیگری می شـود که این بار بین این دو خانواده رخ می دهد. جنگی که تمامی دوستان و آشنایان و سـاکنین را درگیر خودش می کند و کل منطقه را به دو دسـته مختلف تقصیم می کند ...
سـريال Hatfields & McCoys بين مردم و منتقدين عملکرد موفقيت آميزي داشـت. سـايـت رسـمي Metacritic به سـريال امتياز قابل قبول 68 از 100 را بر اسـاس 20 نقدي که انجام گرفته بود اهدا کرد. یکی از منتقدین مجله New York Post در واکنش به این مینی سـریال گفته اسـت "وقتی اول شـنیدم که قصـد سـاختن همچین سـریالی هست با خودم گفتم چرا ؟ ولی این قبل از این بود که به تماشـای 6 سـاعتِ این سـریال فوق العاده بنشینم. اکثر مینی سـریال هایی که که اینقدر زمان پخش طولانی ای داشـته باشـند بین اپیزود اول و اواسـط اپیزود دوم رشـته داسـتان از دسـتشـان خارج می شـود اما این مینی سـریال با بقیه تفاوت واضحی دارد. در این سـریال لحظه به لحظه از عملکرد زیبای هنرپیـشه ها لذت خواهیم برد."
این سـریال در شصـت و چهارمین دوره Primetime Emmy Awards در شـانزده عنوان مختلف نامزد شـد که در چندی از عناوین از جمله Outstanding Supporting Actor in a Miniseries or Movie موفق به پیروزی شـد. این در تاریخ شـبکه History یک رکورد به حسـاب می آید. از افتخارات دیگر سـریال میتوان به نامزدی و پیروزی در مراسـمی از قبیل Golden Globe Awards ، Satellite Awards و Screen Actors Guild Awards اشـاره کرد.

بازيگران:
  • Kevin Costner در نقش 'Devil' Anse Hatfield
  • Bill Paxton در نقش Randall McCoy
  • Sarah Parish در نقش Levicy Hatfield  • Mare Winningham در نقش Sally McCoy  • Lindsay Pulsipher در نقش Roseanna McCoyاين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.