نام کامل : Brent Morin

تولد : 31 آگوست 1986 ( 27 سال )
ویندسور جنوبی

زمینه فعالیت : کمدین ، بازیگر

برنت ، در ویندسور جنوبی بدنیا آمده است . وی در خانه خود توسط دو معلم انگلیسی ، یعنی مادر و پدرش درس خوانده است .برنت مورین یک بازیگر و کمدین آمریکایی است . مورین ، یک برادر بزرگتر دارد که پیانیست و یک برادر کوچکتر دارد که او هم یک اسکیت باز حرفه ای است . برنت ، از South Windsor High School فارغ التحصیل شده است .

زندگی حرفه ای :

برنت مورین در سن 18 سالگی به لس آنجلس نقل مکان کرد تا در آنجا در مدرسه فیلم در Columbia College ادامه تحصیل بدهد . برنت مورین میگوید که او از دو نفر به نام های Albert Brooks و Woody Allen الهام گرفته است .برنت امیدوار است که روزی بتواند هم فیلمنامه بنویسد و یک کارگردان بشود . پس از فارغ التحصیلی برنت ، او بلافاصله برای برنامه تلویزیونی The Tonight Show with Conan O'Brien که از شبکه NBC پخش می شد ، به عنوان دستیار تهیه کننده یعنی Conan O'Brien شد . پس از آن هم با Conan در TBS ادامه کار داد . پس از مدتی هم با Andy ritcher ادامه به کار داد و دستیار او شد . اولین سریال و کار تلویزیونی او سریال Undateable بود که توسط Bill Lawrence تهیه شده بود . او همچنین از جاستین ، متصدی بار بلک آیز ( Black Eyes ) و بازیگر نقش دنی یعنی Chris D'Elia ، یک پورتره کشیده است . برنت مورین ، بیشتر در کمدی هایی که به طور زنده برای مردم پخش میشود ، ایفای نقش میکند .


این مطلب بصورت اختصاصی برای " انجمن تخصصی رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری از آن تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع می باشد.