Sullivan And Son


ژانر: کمدي
سازنده: Steve Byrne و Rob Long
کشور: آمريکا
زبان: انگليسي
شبکه پخش کننده: TBS Superstation
مدت زمان پخش: 20 دقيقه


سريال Sullivan And Son يـک سـريال طنز و کمدي آمريکايي است که توسط Steve Byrne و Rob Long سـاخته شده اسـت. اولين قسمـت سـريال در تاريخ نوزدهم جولاي سـال 2012 از شبکه TBS Superstation شروع به پخش کرد و تا به اين تاريخ همچنان در حال پخش اسـت. فصل دوم سـریال از تاریخ سـیزدهم ژوئن سـال 2013 شـروع شـد و تا تاریخ بیـست و دوم آگوسـت همین سـال ادامه پیدا کرد. فصل اول و دوم سـریال هر کدام تا ده قسـمت پیـش رفت اما فصل سـوم که از تاریخ بیسـت و چهارم ژوئن 2014 شـروع شـد تا به حال سیـزده اپیزود داشـته اسـت که هشـت اپیزود آن به نمایش درآمده اسـت.
داسـتان سـریال Sullivan & Son مـربوط به یک بار و رسـتوران خانوادگی می شـود که در یک محله متوسـط در Pittsburgh, Penn قرار گرفته اسـت. این بار و رسـتوران که Sullivan & Son نام دارد و همیشـه مشـتری های مخصوص خودش را دارد، به پاتق غیر رسـمی کل اهالی منطقـه تبدیل شـده اسـت. Steve Sullivan فرزند صاحب اصلی این بار و رسـتوران یعنی Jack Sullivan اسـت که او نیز این شغل را از پدرش به ارث برده اسـت. Steve بعد از مدتی پدر ایرلندی-آمریکایی و مادر کره ای-آمریکایی اش را سورپرایز می کند و به محله قدیمشـان بازمی گردد تا در بار کار کند. این اتفاق شکه کننده بود به این دلیل که Steve به عنوان یک وکیل بسـیار موفق در یکی از شرکـت های نیویورک سـیتی مشـغول به کار بود اما از کارش استـعفا داد و به بار پیوسـت. اما این برنامه اصلـی Steve نیسـت. او به دنبال یک زندگی بهتر و بامعنی تر از متصدی بار بودن اسـت و ماجرا های او برای رسـیدن به هدفش آغاز می شـود ...
پخش سـریال Sullivan & Son در ابتدا به طور قطعی مشخص بود. شبکه TBS Superstation به دنبال سـریالی بود که بتواند به سـریال هایی مثل The Big Bang Theory به خوبی رقابـت کند. بعد از به اتمام رسـیدن سـریال Men at Work ، شبکه TBS Superstation از بین دو سـریال Sullivan & Son و BFF سـریال Sullivan & Son را برای پرکردن سـاعت طنز و جایگزین شدن برنامه Men at Work انتخاب کـرد. با وجود این انتخاب شبکه TBS Superstation، این سـریال اصلا" در حد و اندازه های سـریال های مثل The Big Bang Theory ظاهر نشـد. اکثر منابع نقد و بررسی سـریال این سـریال را متوسـط رو به ضعیف دانسـتند. به طور مثـال سـایت رسـمی Metacritic امتیاز ضعیف 47 از 100 را به این برنامه اهدا کرد. در کل فصل سـوم این ســریال هم اکنون در حال پخـش اسـت و هنوز مشـخـص نیسـت که آیا فصل چهارمی در انتظار بازدیدکنندگان خواهد بود یا خیر.

بازيگران:
  • Steve Byrne در نقش Steve Sullivan
  • Dan Lauria در نقش Jack Sullivan
  • Valerie Azlynn در نقش Melanie Sutton  • Vivian Bang در نقش Susan Sullivan  • Christine Ebersole در نقش Carol Walshاين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.