بیوگرافی Thomas Middleditch بازیگر نقش Richard Hendriks در سریال Silicon Valley


متولد:10 مارچ 1982
در Nelson , British Colombia
ملیت : کانادا
حرفه : بازیگر ، نمایشنامه نویس

Thomas Middleditch بازیگر کانادایی ست که برای بازی در کمدی رمانتیک Splinterheads محصول 2009 و همچنین بازی در سریال شبکه HBO به نام Silicon Valley شهرت پیدا کرده ست.
می توان گفت اولین بازی او ، در یکی از اپیزود های کمدی Jake & Amir در سال 2011 بود. البته نقش او در سریال به گونه ای بود که موجب شد در چند اپیزود دیگر این سریال هم بازی کند.
در 31 می 2011 او به بازیگران فیلم کمدی Fun Size پیوست. و در 8 آگوست همان سال هم در Road To Nardo بازی کرد. در اواخر همان سال به the Campaign پیوست که Will Ferrel نیز در آن ایفای نقش می کرد.در 23 جولای 2012 به فیلم کمدی Someone Marry Barry به کارگردانی Rob PearlStein وارد شد.در 23 آگوست 2012 هم در اپیزودی از سریال The Office بازی کرد.در سال 2013 در فیلم فانتزی-کمدی Ramaa Mosley به نام The Brass Teapot مشغول به کار بود. او همچنین در آن سال در فیلم موفق The king of summer نیز بازی کرده بود.در 30 ژانویه 2013 او به سریال کمدی Silicon Valley به کارگردانی Mike Judge پیوست ، در 23 آپریل هم به بازیگران فیلم کمدی Search Party اضافه شد. در یک اتفاق خوب ، در این سال او حضور کوچک اما برجسته ای در فیلم نام آشنای the wolf of wall street داشت. او همچنین در سال 2013 در The pet holmes show بازی کرد. در سال 2014 او در the final girls و the Bronze نیز بازی کرده ست.
اين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.