Being Human


ژانر: ماوراي طبيعي - کمدي
سازنده: Toby Whithouse
کشور: آمريکا و کانادا
زبان: انگليسي
شبکه پخش کننده: Syfy
مدت زمان پخش: 43 دقيقه


سريال Being Human يـک سـريال کمدی همراه با داستان های ماورای طبیعی آمريکايي و کانادایی است که توسط Toby Whithouse سـاخته شده اسـت. این سـریال بازسـازی سریال Being Human است که از شبکه BBC کشـور انگلسـتان برای کشـور های آمریکای شـمالی یعنی ایالت متحده آمریکا و کانادا ساخته و پخـش می شـود. قسـمت اول سـریال در آمریکا از شبکه Syfy و در کانادا از شبکه Space از تاریخ هفدهم ژانویه 2011 پخش شـد. تا به امسـال تقریبا در همان تاریخ ذکر شـده قسـمت اول فصل های بعد نیز پخش شـد و هم اکنون فصل چهارم سـریال درحال پخـش اسـت.
با وجود حضور شخصیت های دیگر در سـریال ، نقش های اصلی این سـریال به سـه نفر تعلق می گیـرد که آن سه نفر یک خون آشام و یک روح و یک گرگ انسان نما هسـتند که به طور عجیبی زندگیـشان به یکدیگر گره خورده است. یکی از آنها Aidan Waite است، خون آشامی که با نزدیک 260 سـال سـن، از دوران جنگ های صلیبی تا به حال وجود دارد اما در دوران کنونی به عنوان یک پرسـتار در بیمارسـتان Suffolk County بوسـتون مشـغول به کار اسـت. نفر دوم Josh Levison است، انسـان گرگ نمایی که در همان بیمارسـتانی که Aidan کار می کرد مشغول به کار اسـت. Josh حاظر به انجام همه کاری است تا از گرگ نمایی به انسـان واقعی تبدیل بشـود.
تا اینکه دوسـت دخترش Nora به او می گویـد تنها راهی که ممکن اسـت به حالت انسـان واقعی تبدیل بشـود این اسـت که آن کسی که او را به گرگ تبدیل کرده اسـت پیدا کند و به قتل برسـاند. Josh با هر سخـتی ای که است این کار را انجام می دهد و به انسـان عادی تبدیل می شـود و به خوبی در همان بیمارسـتان مشغول پرسـتاری می شـود اما در فصل های بعدی در یک درگیری با یک گرگ انسان نما دوباره به همان حالت قبلی برمی گردد و تا آخر عمرش در همان حالت می ماند. و در آخر نفر سـوم Sally Malik است. او یک روح اسـت که در خانه ای که Josh و Aidan در آن زندگی می کند حضور دارد. Sally با صاحب خانه آنها نامزد بود که در یک درگیری با صاحب خانه از پله ها به پایین پرت شد و فوت کرد. حالا قصد دارد در خانه ای که آرزشویش را داشته است زندگی کند. و به این شکل این سه نفر در کنار هم باید زندگی کنند ...
سـريال Being Human واکنش هاي متفاوتي از سوي مردم و منتقدين دريافت کرد. با توجه به صحبت های Bill Gorman از سایت TV by the Numbers فصل اول سـریال به تنهایی به طور میانگین اپیزودی 1.8 میلیون بازدیدکننده داشته است که پربازدیدکننده ترین سـریال شـبکه Syfy از سـال 2005 تا به حـال می باشـد. در کل این فصل 19.1 میلیون بازدیدکننده کامل داشته است.
در تاریخ بیـسـت و پنجم فبریه 2014 اعلام شـد که فصل چهارم این سـریال آخرین فصل آن خواهد بود و فصل بعدی در کار نخواهد بود.

بازيگران:
  • Meaghan Rath در نقش Sally
  • Sam Witwer در نقش Aidan
  • Sam Huntington در نقش Josh  • Dichen Lachman در نقش Suren  • Kristen Hager در نقش Noraاين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.