سرانجام پس از تمام شایعات و اخبار و گزارشات ، بازیگر نقش اصلی فیلم GUARDIANS OF THE GALAXY انتخاب شد . اما این مضوع ما را متعجب می کند که حتی این اسم در لیستی که کمپانی مارول اعلام کرده بود نیست . برطبق اخبار منتشر شده ، Chris Pratt قرار است تا نقش Peter Quill یا همان aka Star-Lord کسی که از یک مادر نژاد انسان و پدری فضایی متولد شده است و مغز متفکر گروه و همینطور استاد رزمی می باشد و با لباسی همراه می باشد که به او امکان افزایش توانایی می دهد و خلبان سفینه نیز می باشد ، بازی کند . بنابراین Quill بنظر یک کارکتر مهم برای فیلم و همینطور بینندگان می باشد که با وسواس بسیار زیادی در اخر انتخاب شد .
شایعات و اخبار بسیار زیادی برای بازیگر این نقش منتشر شده بود و نامهایی مانند John Krasinski و Zachary Levi و جوزف گردن لویت و غیره نام برده شد حتی کمپانی مارول اعلام کرد که حتی به سراغ Joel Edgerton و Jack Huston , Lee Pace و Eddie Redmayne نیز رفته اند . اما سرانجام این نقش به Chris Pratt رسید زیرا بنظر می رسید که کارکتر Peter Quill بسیار تشابه به این بازیگر دارد . از کارهای گذشته ی او می توان به Parks and Recreation در شبکه ی NBC و همینطور به Moneyball وZero Dark Thirty اشاره کرد .
پس از انتخاب Pratt ، بنظر می رسد که کارگردان و نویسنده James Gunn در نظر دارد تا طعمی از شوخ طبعی نیز به کار اضافه کند ، بخاطر اینکه شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر استفاده از صداهای Adam Sandler و Jim Carrey برای دو کارکتر این فیلم بطور مثال raccoon یکی از انها می باشد .
حال پس از انتخاب بازیگر برای نقش اصلی ، کمپانی مارول باید بدنبال انتخاب بازیگران بعدی برای نقش های دیگر فیلم مانند powerful Drax و درخت غول پیکر بنام Groot و Rocket Raccoon و یک بازیگر زن برای Gamora باشد . بنابراین باید منتظر ماند تا اخبار جدیتری از این فیلم منتشر شود .
فیلم Guardians of the Galaxy تاریخ اول اگوست ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی به اکران در خواهد امد .
منبع: خبرگزاری آریافیلم