Power


ژانر: درام
سازنده: Courtney Kemp Agboh
کشور: آمريکا
زبان: انگليسي
شبکه پخش کننده: Starz
مدت زمان پخش: 60-48 دقيقه


سريال Power يـک سـريال درام آمريکايي است که توسط Courtney Kemp Agboh سـاخته شده اسـت. نکته مهم و قابل ذکر راجع به این سـریال این اسـت که توسـط Curtis Jackson یا همان رپر معرفی آمریکایی یعنی 50Cent تهیه شـده است. ضمن این که 50Cent یکی از هنرپیشـگان این سـریال نیز می باشـد. اولین اپیزود این سـریال در تاریخ هفتم ژوئن 2014 منتشر شد.
داستان اصلی سـریال در رابطه با James "Ghost" St. Patrick است. James صاحب یکی از بزرگ ترین کلاب های رقص نیویورک سـیتی است اما در عین حال یکی از اعضای اصلی شبکه قاچاق مواد در شـهر نیز می باشـد و سعی دارد بین این دو شغلش تعادلی برقرار کند. اما از برقراری تعادل نا امید می شـود زیرا به این نتیجه می رسـد که مایل است تا کار قاچاق مواد را به طور کامل ادامه بدهد. با توجه به این که تنها 4 قسمت از این سـریال در حال حاضر پخش شـده اسـت، توضیح بیشـتر راجع به ادامه داستان و ماجرای های پیش آمده نا ممکن است.
سـریال Power در اصل راجع به خلافکاران و قاچاقچیان مواد مخدر نیویورک سـیتی است و به همین دلیل علایم بسـیاری از مصرف مواد، الفاظ رکیک و صحنه هایی دارای مسـائل جنسی در سـریال دیده می شـود. همچنین صحنه های قتل و یا حتی شـکنجه افراد به وضوح در سـریال نمایش داده می شـود. همچنین در خیلی از صحنه ها سواسـتفاده از زن ها و تجاوز به آن ها به وضوح دیده می شـود و بدن نمایش بدن نیمه برهنه زن ها در هر قسـمـت سـریال امری طبیعیـست. در کل سـریالی خـشن و دارای رده بندی سـنی می باشـد.
در تاریخ یازدهم ژوئن 2014 شبکه Starz این سـریال را برای فصل دوم نیز تمدید کرد.

بازيگران:
  • Omari Hardwock در نقش James "Ghost" St. Patrick
  • Lela Loren در نقش Angela Valdes
  • Naturi Naughton در نقش Tasha St. Patrick  • Curtis "50 Cent" Jackson در نقش Kanan  • Lucy Walters در نقش Hollyاين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.