• داستان فیلم در سال 1926 رخ می دهد و درباره فردی به نام نیوت (ادی ردماین) است که به واسطه نگارش کتاب جدیدش رهسپار ایالات متحده و شهر نیویورک می گردد. در چمدان نیوت موجودات عجیب و غریبی وجود دارند که بر اثر یک اتفاق آزاد شده و سر از نیویورک و منطقه منهتن در می آورند و...

• فضاپیمایی که مقصدش یک سیاره مستعمره بسیار دور است و هزاران نفر مسافر دارد، دارای یک نقص فنی در قسمت اتاق خواب است. این نقص باعث می شود دو تن از مسافران 90 سال زودتر از زمان برنامه ریزی شده بیدار شوند...

• "موانا" از استعدادهای دریانوردی خود استفاده میکند تا به یک جزیره ی افسانه ای برود و قهرمان او، "مائویی" نیز در این ماجراجویی او را همراهی میکند.

• یک جراح با استعداد اما متکبر و مغرور که پس از حادثه ای ناگوار شغلش را از دست می دهد، راه تازه ای را پیش روی زندگی اش می بیند. او توسط یک جادوگر آموزش هایی را فرا میگیرد تا از دنیا در برابر افراد شرور محافظت کند.

• فیلم ماجرای افسر اطلاعاتی مکس (برد پیت) می باشد که در سال 1942 و در شمال آفریقا با یک مبارز نیروی مقاوت فرانسه بنام ماریان (ماریون کوتیار) در پشت خطوط دشمن آشنا می شود. آنها رابطه ی صمیمانه ای را با هم آغاز میکند اما فشار جنگ این رابطه را تهدید میکند...

• یک پسر پنج ساله هندی هزاران کیلومتر دور از خانه اش، در خیابانهای کلکته گم می شود. او مخاطرات زیادی را پشت سر می گذارد و سرانجام زوجی در استرالیا او را به فرزند خواندگی قبول میکنند. 25سال بعد او عزم خود را جزم میکند تا خانواده ی گمشده اش را پیدا کند...

• این فیلم داستان مردی سیاه پوست را از دوران کودکی تا بزرگسالی روایت می کند که در شهر میامی و سردرگم در گرایش جنسی با شرایطی سخت بزرگ می شود.

• سوزان یک گالری دار موفق است که به طور اتفاقی با رونوشتی از رمان منتشرنشده ی شوهر سابقش تام مواجه می شود که حاوی مطالب خشونت آمیز و یک انتقام نمادین است...

• «سلن» (کیت بکینسیل) میجنگد تا به نبرد میان قبیله لایکن و جناح خون آشامی که به او خیانت کردند، پایان دهد...

• داستان فیلم درباره مرد جوانی به نام لی چندلر است که پس از مرگ برادرش جوئی، مجبور می شود حضانت پسر برادرش را برعهده بگیرد و می بایست به این منظور به شهر زادگاه خود بازگردد. چندلر که خیلی راغب به بازگشت نیست، در هنگام ورود به شهر با افراد مختلفی از جمله همسر سابقش رندی، که ...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

شماره عضویت
      32565
      نام واقعی
      خسرو
      سریال مورد علاقه
      Da Vinci's Demons, Friends, Two and a half man
      بازیگر مورد علاقه
      John C. McGinley - Tom Riley - Matthew Perry
      پسندیده : 5
      مورد پسند : 59 بار در 45 پست

معرفی سریال Gang Related

Gang Related

ژانر: اکشن - درام
      سازنده: Chris Morgan
      کشور: آمریکا
      زبان: انگلیسی
      شبکه پخش کننده: Fox
      مدت زمان پخش: 43 دقیقه

سریال Gang Related یـک سـریال اکشن و درام آمریکایی است که توسط Chris Morgan سـاخته شده اسـت. قسـمـت اول این سـریال از تاریخ بیـسـت و دوم مـی 2014 از شبکه Fox پخش شد. سـریبا در اصل ریشـه لاتین و اسـپانیایی دارد و حتی نام تمامی اپیزود های آن اسـپانیـایی اسـت به طور مثال اپیزود دوم Sangre Por Sangre نام دارد که در زبان اسـپانیـایی به معنای "خون برای خون" می باشـد و یا اپیزود چهارم که Perros نام دارد که معنی "سگ ها" را می رساند.
      داستان سـریال مربوط به زندگی حرفه ای و شخصی اعضای اداره پلیس شهر لس آنجلس می شـود که با خطرناک ترین و جدی ترین گروه های خلافکار شهر درگیر می شـوند که یکی از آن ها شـامل یک گروه می شود که یکی از اعضای پلیس نیز در آن عضو اسـت. سـریال با یک معرفی توسط یک راوی شروع می شود که در واقع او نقش اول سـریال یعنی Ramon Rodriguez است. او با این جمله سـریال را شـروع می کند که "اسم من Ryan Lopez اسـت. بعد از اینکه والدین من مُردند، یک گروه خلافکار من را پیدا کردند و من را مثل یکی از اعضای خودشان بزرگ کردند. آن ها از من خواستند برای محافظت از آن ها به عنوان جاسوس وارد نیروی پلیس لس انجلس بشـوم. حالا من باید یک مسیر بین خلافکار بـودن و پلیـس بودن را بدون اینکه شناسـایی بشـوم طی کنم." این سـریال در حال حاضر در حال پخش است و هنوز یک فصل آن به اتمام نرسیده است.
      استقبال مَردم و منتقدین از سریال Gang Related پیچیده و متفاوت بود. یکی از منابع به موفقیت سریال 42 درصد داده است و راجع به آن گفته است: "این سـریال بیشتر بر معمایی بودن و مرموز بودن داستان تمرکز دارد تا به ماجرای اصلی داستان". همچنین سایت Metacritic با امتیاز متوسط 52 از سـریال اسـتقبال کرده است. یکی از نویسـندگان مجله The Hollywood Reporter راجع به سـریال نظر مثبتی نداشته است. از آنجایی که همچین نظری داده است که "کاملا مشخص است که مقدار زیادی کلیشـه و مسـائل تکراری دور هم جمع شده اند و این سـریال را سـاخته اند. این سـریال بدتر از این نمیتوانسـت باشد!!"
      هنوز معلوم نیست که این سـریال برای فصل دوم تمدید خواهد شد یا خیر.

بازيگران:
      • Ramon Rodriguez در نقش Ryan Lopez

• Cliff Curtis در نقش Javier Acosta

• Terry O'Quinn در نقش Sam Chapel

• Inbar Lavi در نقش Vee Harel

• Jay Hernandez در نقش Daniel Acosta

اين مطلب بصورت اختصاصي براي " انجمن تخصصي رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپي برداري از آن تنها با ذکر منبع و درج لينک بلامانع مي باشد.

... Time Only Knows