سیلوستر استالونه، بازیگر شناخته شده و پرطرفدار سینما با درام اکشن و جنایی ˝گلوله به سر˝ (Bullet to the Head)، جدیدترین ساخته والتر هیل، کارگردان معروف فیلم*های اکشن و حادثه*ای روی پرده نقره*ای می*آید. فیلمنامه این درام اکشن و جنایی را الساندرو کامون بر اساس داستان مصوری از الکسیس نولت، نویسنده معروف فرانسوی به رشته تحریر درآورده و داستان روایتی از ارتباط یک آدمکش حرفه*ای با یک کارآگاه پلیس است.

بنابر این گزارش، سیلوستر استالونه در این درام اکشن در نقش یک آدمکش حرفه*ای بازی می*کند که با کارآگاه جوانی از واشنگتن.دی*.سی در ماجرایی همراه می*شود، ماجرایی که پای آنها را از کوچه*های تنگ و تاریک و دورافتاده به راهروهای قدرت در نیواورلئان می*کشاند.

استالونه 64 ساله که در اولین نمایش این فیلم در نیویورک حاضر شده بود در مورد بازی خود در این فیلم که به سبک اکشن*های قدیمی ساخته شده، گفت: "همه چیز حتی فیلم*های امروزی، به نوعی بازگشت به گذشته و تفسیر دوباره آنها است. مثل اینکه به سراغ همان کنسروهای قدیمی لوبیا برویم و آنها را دوباره دوست داشته باشیم، به همین سادگی. من این سادگی را دوست دارم و درک می*کنم. از طرف دیگر افراد جدیدی مثل جیسون موموآ را وارد میدان می*کنید و بعد می*بینید که چه رخ می*دهد."

به نوشته یورونیوز، جیسون موموآ، بازیگر ۳۴ ساله آمریکایی، نقش مقابل استالونه را بازی می*کند. او نیز درباره بازی در فیلم "گلوله به سر" اظهار داشته: "بازی در کنار بازیگر باتجربه*ای مثل استالونه برای من افتخار بزرگی بود و درس*های زیادی از او یاد گرفتم."

موموآ افزود: "استالونه در یاد دادن واقعا آدم دست و دلبازی بود و از گوش دادن به حرف*های او بسیار لذت بردم. بازی در این فیلم فرصت خوبی بود برای اینکه هیچ حرفی نزنم و فقط به یک آدم با تجربه گوش کنم. برایش به عنوان کارگردان و نویسنده هم احترام زیادی قائل هستم و زیرا او یک مرد خودساخته است."

سونگ کانگ، بازیگر آمریکایی معروف آمریکایی هم که به تازگی بازی در قسمت پنجم سری فیلم*های "سریع و خشمگین" را به پایان رسانده در این فیلم در نقش کارآگاه جوان ظاهر در کنار استالونه ایفای نقش کرده است.

این فیلم با هزینه*ای در حدود 55 میلیون دلار و توسط کمپانی*های دارک کاستل انترتیمنت، آ.ام گلوبال، افتر دارک فیلمز تهیه و تولید شده و علاوه بر سیلوستر استالونه، سونگ کانگ و جیسون موموآ، بازیگرانی همچون سارا شاهی، هلت مک کلنی، برایان ون*هت، ورونیکا روزاتی، دن رودز و مارکوس لی براون نیز در این فیلم ایفای نقش کردند.

گفتنی است، فیلم "گلوله به سر" از اواسط همین ماه به تدیج در سینماهای شهرهای مختلف اروپا اکران می*شود.

------------
منبع: هنرآنلاین