• داستان این فیلم که مدت کوتاهی قبل از رویدادهای «امیدی تازه» (A New Hope) رخ داده، متمرکز بر گروهی از جاسوس های شورشی است که نقشه می کشند تا «ستاره مرگ»، سلاح جدید امپراتوری کهکشانی را پیدا کرده و بدزدند...

• فیلم بر اساس اتفاقات به وقوع پیوسته در مسابقه ی ماراتن سال ۲۰۱۳ در بُستن آمریکا که با یک بمب گذاری همراه بود ساخته شده و وقایع آن روز را دنبال می کند و…

• ویروس "تی" که توسط شرکت آمبرلا ساخته شده بود اکنون به سراسر جهان شیوع کرده و موجب تبدیل شدن انسان ها به زامبی، موجودات شیطانی و هیولا شده است. "آلیس" کارمند اسبق این شرکت که هم اکنون یک جنگجوی سرکش است، به دوستانش ملحق شده تا وارد هسته مرکزی شرکت آمبرلا در ...

• «سلن» (کیت بکینسیل) میجنگد تا به نبرد میان قبیله لایکن و جناح خون آشامی که به او خیانت کردند، پایان دهد...

• زمانی که "کالوم لینچ" (مایکل فاسبندر) خاطرات جد خود "آگولار" را مرور می کند و متوجه مهارت های یک استاد قاتل می شود، در می یابد که خود او نیز یکی از نوادگان حزب مخفی "آدمکش ها" می باشد.

• کوآلایی به نام باستر بهترین دوستش را به استخدام خودش در می آورد تا با کمک وی کسب و کار تئاترش را از طریق میزبانی یک مسابقه ی آوازخوانی رونق بخشد و...

• یک بازیکن حرفه ای بیس بال سیاه پوست (دنزل واشینگتن) که بازنشته شده است، اکنون به عنوان رفتگر مشغول به کار است تا از پس مخارج خانواده و شرایط سخت زندگی بر آید. پسر او به فوتبال علاقه مند شده و قصد دارد به عنوان بازیکن در تیم کالج شرکت کند، سر ناسازگاری پدر و ...

• فضاپیمایی که مقصدش یک سیاره مستعمره بسیار دور است و هزاران نفر مسافر دارد، دارای یک نقص فنی در قسمت اتاق خواب است. این نقص باعث می شود دو تن از مسافران 90 سال زودتر از زمان برنامه ریزی شده بیدار شوند...

• داستان فیلم در سال 1926 رخ می دهد و درباره فردی به نام نیوت (ادی ردماین) است که به واسطه نگارش کتاب جدیدش رهسپار ایالات متحده و شهر نیویورک می گردد. در چمدان نیوت موجودات عجیب و غریبی وجود دارند که بر اثر یک اتفاق آزاد شده و سر از نیویورک و منطقه منهتن در می آورند و...

• یک پسر پنج ساله هندی هزاران کیلومتر دور از خانه اش، در خیابانهای کلکته گم می شود. او مخاطرات زیادی را پشت سر می گذارد و سرانجام زوجی در استرالیا او را به فرزند خواندگی قبول میکنند. 25سال بعد او عزم خود را جزم میکند تا خانواده ی گمشده اش را پیدا کند...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 15 از 19

موضوع: سريال قشنگ

شماره عضویت
      33423
      پسندیده : 0
      مورد پسند : 1 بار در 1 پست

سريال قشنگ

سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااام دوستاي گلم...............
      من تازه عضو شدم................
      ميشه چندتا سريال قشنگ ك خودتون ديديد معرفي كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ممنونم

شماره عضویت
      83390
      مورد پسند : 0 بار در 0 پست
      سلام نمیدونم تو این انجمن هست یا نه ولی لاست یکی از بهتریناست

شماره عضویت
      83390
      من تعریف سریال فرنچ و شنیدم اما ندیدم و لاست تک بود

شماره عضویت
      6977
      فیلم مورد علاقه
      Matrix
      سریال مورد علاقه
      fringe,walking dead,white collar,game of thrones,sherlock
      بازیگر مورد علاقه
      Johnny Deep
      پسندیده : 33
      مورد پسند : 55 بار در 51 پست
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin321 نمایش پست ها
      من تعریف سریال فرنچ و شنیدم اما ندیدم و لاست تک بود
      لاست نه
      ولی fringe یکی از بهترین سریالایی بود که دیدم
      فقط ممکنه فصل اولو تا یک جاهایی ببینی و فکر کنی حوصله سر بره و یک موضوعاتی تکراری مثل بقیه سریالا داره
      ولی واقعا بقیه اش اصلا این طوری نیست...مخصوصا فصل سوم اش که به معنا واقعی معرکه بود
      اگه طرفدار سریالای علمی تخیلی هستی این یکی از بهتریناست و مطمئنم تا تموم نکنیش کنار نمیذاریش

شماره عضویت
      4443
      پسندیده : 2
      نقل قول نوشته اصلی توسط solmaz755 نمایش پست ها
      سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااام دوستاي گلم...............
      من تازه عضو شدم................
      ميشه چندتا سريال قشنگ ك خودتون ديديد معرفي كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ممنونم

breaking bad-game of thrones-supernatural-vampire diares-original-arrow-flash-brooklyn nine nine-davinci-gothom-legends-marco polo-modern family-orange is the new black-sherlock-outlander-penny dreadful-teen wolf-100-big bang theory-walking dead-vikings-lost-freinds-fargo-true detective-house of cards-american horror story-person of interest-the missing-homeland-affair-mad men-boardwalk empire-good wife-louie-shamless-veep-

شماره عضویت
      9562
      نام واقعی
      helia
      محل زندگی
      karaj
      فیلم مورد علاقه
      Loimpossible - King Kong
      سریال مورد علاقه
      the Walking Dead - Modern Family - Friends
      بازیگر مورد علاقه
      Charliz Throne - Jashoa Jackson
      کارگردان مورد علاقه
      -
      پسندیده : 5
      من سریال زیاد دیدم ولی سریالهایی که واقعا لذت بردم و از دوباره دیدنشون خسته نمیشم عبارتند از:friendsmodern familylostthe walking dead
      همیشه تاریکترین ساعات شب ساعات قبل از طلوع خورشید است پس همیشه امید داشته باش و در زندگی منتظر معجزه نباش...خودت معجزه ی زندگیت باش...

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین